رابطه جنسی خودانگیخته

رابطه جنسی خودانگیخته بهترین راه عشق ورزی در رابطه زناشویی

رابطه جنسی خودانگیخته بهترین راه عشق ورزی در رابطه زناشویی

اغلب مردان رابطه جنسی خودانگیخته را ترجیح می دهند ولی خانم ها دوست دارند همه چیز از قبل برنامه ریزی شده و با آب و تاب زیاد باشد.  ما در این بخش از مجله آنلاین کیم کالا به موضوع رابطه جنسی خود انگیخته می پردازیم و دلایل گرایش آقایان به این نوع رابطه را بیان می کنیم . با ما همراه باشید.

زنان و مردان برخوردشان با روابط جنسی متفاوت است. مردان اغلب ترجیح می‌دهند که رابطه جنسی خودانگیخته داشته باشند و زنان اکثر اوقات رابطه‌ای که با مراسم، آداب و عشق ورزی طولانی همراه باشد را می‌پسندند.

علل تمایل مردان به رابطه جنسی خودانگیخته

۱- هنگامی که زن طوری با رابطه‌ی جنسی برخورد می‌کنند گویی با مسئولیت یا وظیفه و پروژه‌ای مهم رو به روزست و پیش نوازش را اغلب خیلی کش می‌دهد و مراسم را خیلی با آب و تاب برگزار می‌کند مرد را نسبت به خود سرد می‌کند و او را تحت فشار می‌گذارد.

مردان به اندازه کافی به دلیل ایفای نقش شوهر وظیفه شناس تحت فشار هستند. آنان ۲۴ ساعته زیر فشار مسئولیت‌های زندگی هستند. توی اتاق خواب هم باید کم نیاورند و منتظر بمانند تا همسرشان با سلام و درود از حمام بیاید و شمع‌ها را روشن کند و بعد هم کمتر از توقع او ظاهر نشوند.

۲- هنگامی که اصرار می‌کنید هنگام عشق ورزی همه چیز مطابق میل شما باشد مرد احساس می‌کند تحت سلطه است. موضوع را از دید مردان نگاه کنید. تصور کنید شوهرتان آماده شده و می‌خواهد با شما نزدیکی کند. شما موافقت می‌کنید و سپس ناپدید می‌شوید تا دوش بگیرید و تا ۲۰ دقیقه دیگر هم بر نمی‌گردید و او را منتظر نگه می‌دارید چه احساسی به او دست می‌دهد؟ احساس می‌کند او را کاشته‌اید. حق هم با اوست. گویی به او گفته‌اید تنها موقعی با تو عشق ورزی خواهم کرد که شرط و شروط مرا برآورده کنی.

۳- هنگامی که زن به خودش اجازه نمی‌دهد خودانگیخته باشد و با شوهرش عشق ورزی کند، شوهرش نتیجه می‌گیرد همسرش به طور حتم از رابطه جنسی با او خوشش نمی‌آید چون مدام خویشتنداری نشان می‌دهد و رابطه را مرتب به تعویق می‌اندازد. مرد در اینگونه مواقع احساس می‌کند چنانچه قرار باشد همسرش از عشق ورزی لذت ببرد، همه چیز باید در نهایت پاکیزگی و به طرزی اغراق‌آمیز عاشقانه و متنوع و رویا گونه صورت گیرد وگرنه او از آن لذت نخواهد بود.

رابطه جنسی خودانگیخته

چرا زنان به رابطه جنسی خودانگیخته تمایل ندارند؟

۱- زنان اغلب از تدارکات عاشقانه قبل از عشق ورزی به منظور آماده‌سازی خود یا به عبارتی برای برانگیختگی خود استفاده می‌کنند. به ویژه اگر شوهرشان از قبل این کار را نکرده باشد و آنها را از لحاظ احساسی عاطفی آماده نکرده باشد.

بنابراین مردان عزیز چنانچه در تمامی طول هفته نیازهای عاطفی همسرتان را نادیده گرفته‌اید از اینکه او محتاج حمامی طولانی و نور شمع است تعجب نکن.

۲- آن دسته از زنان که از کودکی در سرشان فرو کرده‌اند رابطه جنسی بد و کثیف است شاید به راحتی تسلیم گرایش‌های جنسی خود نشوند و بلافاصله تن به کار ندهند چرا که آنان را معذب می‌کند.

۳- مردان در اصل با اینگونه گرایش‌های خود راحت‌تر هستند و می‌توانند به راحتی به خودشان اجازه بدهند گاهی بدون این که به طرزی رمانتیک عشق ورزی کنند فقط نزدیکی کنند. بنابراین مواقعی که می‌خواهند با همسرشان فقط رابطه‌ی جنسی برقرار کنند زنان به اشتباه خیال می‌کنند از دیشب که رمانتیک‌تر رفتار می‌کردند کمتر آنها را دوست دارند.

چه باید کرد؟

  • حقیقت این است که چنانچه گاه گاهی به مرد اجازه دهید فقط رابطه جنسی برقرار کند و مجبور نباشد همیشه به طرزی بسیار رمانتیک عشق ورزی کند، می‌تواند معشوقی بسیار شایسته‌تر باشد. در اینگونه عشق ورزی‌های سریع و کوتاه نوعی خودانگیختگی، تسلیم، شهوانیت و شور و حرارتی وجود دارد که نظیر آن در فرایند عشق ورزی خودآگاهانه، آرام و قدم به قدم و از قبل برنامه‌ریزی شده به چشم نمی‌خورد. درست همانگونه که زنان امنیت و ملایمت و گرمای عشق ورزی را بیشتر ترجیح می‌دهند مردان اینگونه تسلیم شدن به شهوانیت فوری و شدید را بیشتر دوست دارند و ترجیح می‌دهند.
  • در اینجا هرگز منظور این نیست که چنانچه همسر شما هیچ وقت به رضایت کامل شما اهمیت نمی‌دهد و همیشه اصرار دارد خودش را ارضا کند، باید تسلیم شوید و خواسته خود را زیر پا بگذارید. برعکس، درست این همان بدرفتاری است که هیچ وقت نباید تحملش کنید.
  • شاید برای زنان نیز بد نباشد که به خودشان اجازه بدهند گاهی با همسرشان فقط رابطه جنسی برقرار کنند و همیشه نخواهند عشق ورزی شان خیلی طولانی و رمانتیک باشد. این می‌تواند برای آن‌ها تجربه‌ی رهاننده و اطمینان‌بخش باشد.
  • بسیاری از زنان سعی دارند شهوانیت را از رابطه‌ی جنسی بگیرند. گویی فقط هنگامی اجازه دارند روابط جنسی داشته باشند که شهوت در آن نقشی نداشته باشد. شهوانیت بخش عمده‌ای از عشق ورزی را به خود اختصاص می‌دهد و این چیزی است که هرگز نمی‌توان منکر آن شد. بسیاری از زنان این گرایش جنسی طبیعی خود را سرکوب می‌کنند. چنانچه به طرزی خودانگیخته با شوهرتان نزدیکی کنید و تسلیم گرایش‌های جنسی خود شوید، خواهید دید گاهی اینگونه عشق ورزی به مراتب از مراسم و مناسک طولانی، نفس گیر و دست و پا گیر همیشگی ارضا کننده‌تر و برانگیزاننده‌تر خواهد بود.
  • شما نیز به عنوان یک مرد می‌توانید این مقاله را به همسرتان نشان دهید. سپس از او بخواهید عشق ورزی خودانگیخته و سریع را امتحان کند و به او قول دهید هر بار او نزدیکی خودانگیخته و سریع را پذیرفت، و در بار دیگر یک اتاق خواب رمانتیک درست کنید و با پیش نوازی و معاشقه از رابطه زناشویی خود لذت ببرید.

منبع : ستاره

درباره ی نجفی

همچنین ببینید

آنورگاسمی

آنورگاسمی مانعی برای لذت بردن از رابطه زناشویی

آنورگاسمی مانعی برای لذت بردن از رابطه زناشویی   در این بخش از مجله آنلاین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *