چگونه بفهمیم همسرمان درحال خیانت است؟

چگونه بفهمیم همسرمان درحال خیانت است؟

چگونه بفهمیم همسرمان درحال خیانت است؟

شاید از نظر دیگران یک رابطه ایده آل را سپری میکنید  اما خودتان احساس می کنید که یک جای کار می لنگد. و ناگهان با گشتن در جیب و گوشی همراه همسرتان متوجه میشوید او به شما خیانت کرده است.برخی از ما این تجربه غم انگیز را داشته ایم. در این زمان از خود می پرسیم:  آیا به اندازه کافی خوب نبوده ام؟

چگونه بفهمیم همسرمان درحال خیانت است؟

 

تلفن همراه اش را از دست شما پنهان می کند
 تلفن همراه یکی از خصوصی ترین وسایل هر شخصی است. اگر همسرتان در حال خیانت باشد، مطمئناسرنخی از خیانتش  در تلفن همراهش است. پس اگر همسرتان در نشان دادن تلفن همراهش به شما خودداری کرد، باید اقدامی بکنید.
اکانت شبکه های اجتماعی اش را غیرفعال یا شما را از آن بلاک میکند
بعضی اوقات ممکن است که همسر شما از فعالیت در شبکه های اجتماعی خسته شده باشد و بخواهد که مدتی از آن دور شود، در اینصورت خطری رابطه شما را تهدید نمی کند  اما وقتی که او شما را از لیست دوستانش حذف می کند یا شما را بلاک میکند، باید به او شک کنید.

 
در کنار شما پرخاشگر میشود
افراد به علت های مختلفی  عصبی و پرخاشگر می شوند اما اگر دیدید که همسرتان تنها در زمان هایی که کنار شماست پرخاشگر، عصبی و بهانه گیر می شود، آنوقت به دنبال علت این مشکل باشید.

 
 به سفر ناگهانی می رود

علل زیادی برای سفر وجود دارد، سفرهای کاری، سفرهای تفریحی  و… هیچکدام از اینها جای نگرانی ندارد اما اگر همسر شما بدون برنامه ریزی قبلی و هماهنگی با شما ناگهان چمدان سفر خود را بست،باید کمی به موضوع مشکوک شوید.
رابطه جنسی شما کم شده است
اگر تا به حال همسرتان بود که به سمت تان می آمد اما اگر الان  نیازهای شما را، زمانی که به سمت اش دست دراز می کنید، پس می زند، باید به خیانت همسرتان مشکوک باشید. البته شاید دلیل آن استرس کاری، اختلال هورمونی یا حتی بیماری های روانی باشد اما علت  دیگری هم وجود دارد که ممکن است رابطه شما را به اتمام برساند.
بی دلیل خوشحال است

شما از دور می ببینید که همسرتان گلی را بویید و لبخند زد یا که بی دلیل خوشحال است، در این شرایط باید منتظر باشید تا او خبر خوبش را به گوش شما نیز برساند اما اگر چنین اتفاقی نیافتد، باید به دنبال دلیل شادی او باشید. مطمئنا او دلیلی جز شما برای شادی اش پیدا کرده است.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

رایحه

رایحه های تحریک کننده برای خانم ها و آقایان

رایحه های تحریک کننده برای خانم ها و آقایان   در این بخش از مجله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *