اپلیکیشن Direct

اپلیکیشن Direct , اپلیکیشن پیام رسان اینستاگرام

اپلیکیشن Direct , اپلیکیشن پیام رسان اینستاگرام

در این بخش از مجله آنلاین کیم کالا قصد داریم شما عزیزان را با اپلیکیشن Direct آشنا کنیم. این اپلیکیشن پیام رسان مخصوص اینستاگرام است بدین صورت که از چندی بعد پیام های دایرکت از اینستاگرام حذف خواهند شد و اپلیکیشن Direct جای آن را خواهد گرفت.

اپلیکیشن Direct در حال حاضر به طور آزمایشی برای شش کشور شیلی، ایتالیا، پرتغال، ترکیه، اروگوئه و رژیم اشغالگر قدس منتشر شده است.

دایرکت یک پیام رسان دوربین محور است که آمده تا تجربه غنی تر از پیام رسانی را به ارمغان بیاورد؛ کاری که فیسبوک، سازنده دو محصول موفق فیسبوک مسنجر و واتس اپ در آن تبحر و تخصص دارد.

اپلیکیشن دایرکت روی اشتراک گذاری تصاویر متمرکز شده، بنابراین مستقیما با نمایش صفحه دوربین اجرا می شود. با سوایپ به پایین روی این صفحه، صفحه پیام هایتان را مشاهده خواهید کرد.

 

اپلیکیشن Direct

 

همچنین در صفحه دوربین با سوایپ به راست به بخش اینباکس منتقل می شوید، و با سوایپ به چپ صفحه تنظیمات اپلیکیشن پدیدار خواهد شد. شاید لزوم نصب دو اپلیکیشن برای داشتن تجربه ای کامل از اینستاگرام باب میل همگان نباشد، اما نکته خوب اینجاست که جابجایی میان دو اپ به سادگی انجام می شود.

کافیست در صفحه پیام ها در اپلیکیشن دایرکت به سمت راست سوایپ کرده تا به اینستاگرام اصلی منتقل شوید. بر عکس همین موضوع هم در مورد اپ اصلی اینستاگرام صدق می کند.

جالب است بدانید که اپلیکیشن جدید در مقایسه با اینستاگرام چهار فیلتر ویدیویی جدید دارد که یکی از جالب ترین آن ها می تواند صحبت های شما را در لحظه سانسور کند، البته سانسور تحت کنترل و در جهت مثبت.

زمانی که فیسبوک پیام رسان مسنجر را به طور مستقل منتشر کرد، چیزی در حدود ۵۰۰ میلیون کاربر فعال داشت. اما حالا تعداد کاربران فیسبوک مسنجر از مرز ۱٫۳ میلیارد نفر عبور کرده است. با توجه به این موضوع، فیسبوک امیدوار است که بتواند با ارائه قابلیت دایرکت اینستاگرام به شکل یک اپ مستقل یک بار دیگر این موفقیت را تکرار نماید.

اپلیکیشن Direct همین حالا در گوگل پلی منتشر شده، اما احتمالا برای استفاده از آن باید منتظر انتشار آن برای کشور خود بمانید.ولی زمان عرضه اپلیکیشن Direct  برای تمامی کشورها مشخص نشده است.

برای آگاهی از اخبار دنیای تکنولوژی و گجت ابا ما در مجله آنلاین کیم کالا همراه باشید.

منبع : دیجیاتو

درباره ی نجفی

همچنین ببینید

لای فای

لای فای چیست و چه کاربردی دارد؟

لای فای چیست و چه کاربردی دارد؟ در این بخش از مجله آنلاین کیم کالا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *