فیجت اسپینر

آشنایی با برترین فیجت اسپینر موجود در بازار

 

اگر شما هم به فیجت اسپینر ها علاقه مند شده اید و به دنبال برترین فیجت اسپینر Fidget Spinner موجود در بازار می گردید با ما در ادامه این بخش از مجله آنلاین کیم کالا همراه باشید.

فیجت اسپینر مدت لحظه فراوانی نیست که به لیست هزاران گجت موجود اضافه شده است و اولین سری از آن‌ها در بهار سال ۲۰۱۷ به مارکت معرفی شدند. ولی باید گفت، طی مدت زمانی کوتاه علاقه مندان فراوانی برای خود به دست آورده‌ است. هم تولیدکنندگان و هم مصرف کنندگان مدعی هستند این گجت چرخان برای گسترش تمرکز مفید بوده و باعث دور شدن استرس می‌شود. به توجه به این دسته از فایده ها فیجت اسپینر، باید اقرار کنیم هدف اصلی بهره برداری از آن‌ها سرگرم شدن است. با کمی خلاقیت و تهیه چندین عدد از آن‌ها می‌توان کارهای جالب بسیار فراوانی انجام داد.

برگزیدن از میان ویژه ترین فیجت اسپینرها

این وسیله به توجه به ساده بوده تنوع هیجان انگیزی دارد و ممکن است بتوان صدها مورد از آن را در مارکت و یا فروشگاه‌های اینترنتی پیدا کرد. آن‌ها غیر از ظاهر و رنگ، در تعداد پره‌ها با یکدیگر اختلاف داشته و به علاوه از طرف دیگر کیفیت تولید و بلبرینگ‌های متفاوتی دارند. حتی مدتی قبل، اولین فیجت اسپینر بلوتوثی نیز معرفی شد.

در مارکت ایران حتی می‌توان فیجت اسپینرهایی با هزینه بالای ۱۰۰ هزار تومان هم پیدا کرد که دلیل هزینه بالای آن‌ها، بیشتر وسایل تزیینی استفاده شده بر روی بدنه است. پیشتر ۶ مورد از منحصربه‌فردترین و ویژه‌ ترین فیجت اسپینرها را به شما معرفی می‌کنیم.

 فیجت اسپینر

 

مهمتری مزیت این فیجت اسپینر، ساختار آلومینیومی بدنه آن است که حین نگه داشت در دست، حس خوبی را به استفاده کننده منتقل می‌کند. بعد از آن، باید به گوی‌های کوچکی اشاره نمود که در سه طرف گجت قرار دارند. در کمال تاسف این گوی‌ها ثابت بوده و امکان چرخاندنشان نیست. نمونه دیگری از مزایای آن، حفره‌ای است که دقیقا در وسط فیجت اسپینر می باشد. میتوانید یک وسیله نوک تیز را به داخل حفره وارد کرده و سپس گجت را بر روی آن بچرخانید.

با تهیه آن، یک کیف ویژه نیز برای نگهداری وسیله دریافت می‌کنید. ابعاد کوچک این گزینه در مقایسه با صدها نمونه دیگری که در مارکت یافت می‌شوند، آن را مبدل به یکی از ویژه ترین فیجت اسپینرها کرده است. کفایت می کند کوچکترین ضربه‌ای به آن وارد کنید تا برای مدت زمانی طولانی به چرخش در بیاید.

فیجت اسپینر

 

در قسمت مطالب مطرح شده این کالا ادعا شده مدت لحظه چرخش آن بین ۳ تا ۸ دقیقه است که بسیار محشر تلقی می‌شود. با این وجود، ظاهر آن نیز به اندازه کافی برای قانع کردن مصرف کنندگان ویژه است. بدنه تمام تیتانیومی و درخشیدن حین چرخش، از دیگر مزایای این گزینه شمرده می‌شوند.

مثل فیجت اسپینر قبلی، امکان چرخاندن گجت با نگه داشتن یکی از سه پره آن نیست. با اینحال اختلاف اصلی با مورد پیشین، وزن بالای وسیله است. ممکن است دلیل بالا بودن مدت لحظه چرخش نیز همین باشد. به علاوه از طرف دیگر وزن بالای آن باعث می‌شود بدون وجود هرگونه حفره در مرکز وسیله، بتوان آن را بر روی یک شی نوک تیز حین چرخیدن نگه داشت.

 فیجت اسپینر

 

بهترین فیجت اسپینر از لحاظ مصرف کنندگان، موردی است که با یک ضربه برای مدت لحظه بیشتری بچرخد. ولی باید گفت، وجود چراغ‌های LED در پره‌ها و زیبایی خیره‌کننده گجت حین چرخیدن، دلیلی است که این نمونه را مبدل به یکی از ویژه ترین فیجت اسپینرها کرده است. با این وجود، خود استفاده کننده توانایی کنترل چراغ‌ها را ندارد و آن‌ها تنها می‌درخشند!

 فیجت اسپینر

 

ممکن است مهمترین برگ برنده این گزینه ظاهر بطور کلی ویژه آن باشد. به علاوه از طرف دیگر نگه داشتن آن حس بطور کلی خوبی به استفاده کننده منتقل کرده و از قبیل فیجت اسپینرهای حاوی پوشش پلاستیکی حاوی جنسی خسته کننده نیست. با اینکه طبق مطالب مطرح شده کالا، مدت لحظه چرخش آن بین ۲ تا ۳ دقیقه است، با اینحال در همین مدت لحظه با سرعتی بسیار بالا به چرخش در می‌آید.

 

 فیجت اسپینر

در بین ویژه ترین فیجت اسپینرها این گزینه را باید دارای اختلاف‌ترین دانست. امروز همه مصرف کنندگان، این گجت را شناخته و یک دید کلی از ظاهر آن در فکر دارند. داشتن ظاهری خارج از شکل سه پره همیشگی و احاطه شدن به وسیله یک دایره، مهمترین دلایل دارای اختلاف شدن این فیجت اسپینر هستند.

فلزی بودن فیجت اسپینر غیر از کمک به سنگین شدن و گسترش سرعت و لحظه چرخش، حس بهتری حین نگه داشتن در دست به استفاده کننده منتقل می‌کند. با اینحال در کمال تاسف، این گزینه تماما پلاستیکی است. بجای آن، مهمترین خصوصیت آن در مقایسه با دیگر فیجت اسپینرها، بی‌صدا بودن است.

 فیجت اسپینر

به جز ظاهر بسیار ویژه این گزینه، که به ذهن خطور میکند برای استفاده در جاهای جنگی دیزاین شده است، خصوصیت دیگری در آن نیست. پس کاربرانی که به جنس بدنه، سرعت و علي الخصوص مدت لحظه چرخش اهمیتی نداده و در جستجوی یک فیجت اسپینر با ظاهری دارای اختلاف هستند، خرید این گزینه توصیه می‌شود. بدین جهت است که موارد معرفی شده در این نوشته را به جای بهترین، ویژه ترین فیجت اسپینرها لقب دادیم.

اگر به آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و گجت ها علاقه مند هستید با ما در مجله آنلاین کیم کالا همراه باشید.

منبع : دیجی لند

درباره ی نجفی

همچنین ببینید

ریزر فون

آشنایی با گوشی ریزر فون جدیدترین موبایل گیمینگ

آشنایی با گوشی ریزر فون جدیدترین موبایل گیمینگ در این بخش از مجله آنلاین کیم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *