لیستی از گران قیمت‌ ترین اشیاء در جهان

لیستی از گران قیمت‌ ترین اشیاء در جهان

لیستی از گران قیمت‌ ترین اشیاء در جهان

در این پست قصد داریم چند تا از گران قیمت ترین اشیاء و لوازم جهان رو به شما معرفی کنم، معمولا اشیاء و وسایل کمیاب و نادر بسیار گران قیمت هستند و البته طرفداران زیادی هم دارد، گاها میشنویم که چیزهایی بسیار معمولی چنان خاص و نادر میشود که از شنیدن قیمت های بسیار بالای آنها بسیار متعجب می شویم.

.

۱- ساعت مچی بسیار خاص “هاوت جوایلری از شوپارد”:

ساعت مچی بسیار خاص "هاوت جوایلری از شوپارد"

این ساعت بسیار خاص است و طراحی فوق العاده زیبایی دارد و قیمت اون ۲۵۰۰۰ دلار است که به پول ایران تقریبا ۱۰۰ میلیون تومان میشود، ساعتی که قیمت بالایی دارد اما طراحی زیبا و دلنشین اون باعث شده است طرفداران بسیاری داشته باشد.

.

۲- یک عدد پر پرنده هویا تنها ۱۰ هزار دلار!

یک عدد پر پرنده هویا تنها 10 هزار دلار

پرنده هویا یک نسل منقرض شده از پرنده هاست که یک پر اون به قیمت ۱۰ هزار دلار بفروش میرسد، این پرنده به تنهایی یک پرنده با ارزشی نبود و معمولا از ان به عنوان بیان چیزهای بی ارزش استفاده میشده است، اما اکنون یک پر این پرنده به قیمت ۱۰ هزار دلار به فروش میرسد.

.

۳- اتاق هتل رییس جمهور ویلسون در شهر ژنو:

اتاق هتل رییس جمهور ویلسون در شهر ژنو

گران ترین و لوکس ترین و صد البته مشهور ترین هتل های جهان در شهر لاس وگاس جمع شده اند، هتل هایی که یک شب اقامت در اونها هزاران دلار هزینه خواهد داشت، هتل رئیس جمهور ویلسون در ژنو یکی از گران ترین و بی نظیر ترین هتلهای جهان است که یک شب اقامت در این هتل چیزی حدود ۶۵۰۰۰ دلار بریتان آب خواهد خورد! این در حالی است که سوئیت هایی که در این شهر اجاره داده میشوند شبی از ۲۰ دلار تا ۲۰۰۰ دلار قیمت دارند، هتل رییس جمهور ویلسون تنها ۱۰ اتاق دارد و یک هتل جمع و جوز و بسیار لوکس است.

.

۴- گوشی iPhone 3 J3 Super Prime Roz ساخته شده توسط استورات هیوز:

گوشی iPhone 3 J3 Super Prime Roz ساخته شده توسط استورات هیوز

گران ترین گوشی های ساخته شده در جهان معمولا قیمتی بین ۲۰ تا ۲ هزار دلار داند که بستگی به کیفیت و خدمات آنها متفاوت است، اما گاها گوشی هایی توسط شرکت های معتبر تولید و یا ساخته میشوند که قیمت های بسیار بالایی دارند، گران ترین گوشی جهان توسط استورات هیوز ساخته شده است و از پایه iPhone 3 J3 در آن بهره برده شده است که قیمت آن ۲٫۹۸ میلیون دلار است.

.

۵- پیانو هینتزمن کریستال گران ترین پیانو جهان:

5- پیانو هینتزمن کریستال گران ترین پیانو جهان:

این پیانو که کاملا شیشه ای است و از کریستال ساخته شده است، که در کشور چین ساخته شده است و توسط یک فرد ثروتمند در یک حراجی خریداری شده است، این پیانو سه متر طول دارد و بسیار زیبا است، شاید بتوان با قیمت ۱۵ دلار یک پیانو معمولی رو خرید، اما این پیانو بسیار با ارزش است.

.

۶- تلویزیون Prestige HD Super Prime Roz :

تلویزیون Prestige HD Super Prime Roz

شما اگر قصد خرید یک تلویزیون خانگی را داشته باشید می توانید با ۱۰۰ دلار یک تلویزیون خوب خریداری کنید، اما گران ترین تلویزیون جهان را نه! چرا که گران ترین تلویزیون جهان Prestige HD Super Prime Roz با پوست کروکدیل ساخته و دوخته شده است و از تکه های الماس برای ساخت آن استفاده شده است، این تلویزیون بسیار بسیار زیباست.

.

۷- زمین های توکیو گران ترین زمین های جهان:

زمین های توکیو گران ترین زمین های جهان

توکیو ژاپن یکی از گران ترین شهر های جهان است که هر متر مربع زمین در آنجا به قیمت ۱٫۲۰۰ دلار است، بی شک توکیو ژاپن یکی از شلوغ ترین شهرهای جهان از نظر تراکم است که خرید خانه در این شهر ها به این آسانی ها هم نیست، در گذشته لندن، پاریس جزء گران ترین شهر ها بودن که در سیال ۲۰۱۷ سه شهر مختلف ژاپن جزء گران ترین املاک جهان قرار گرفت.

.

۸- سوسی فررس داگورو گرانترین دوربین جهان

سوسی فررس داگورو گرانترین دوربین جهان

اگر بخواهید برای خود یک دوربین خرید کنید، با ۱۰۰ دلار می توانید یک دوربین معمولی خوب خرید کنید، اما دوربین سوسی فررس داگورو گران ترین دوربین جهان است که قیمت اون ۷۷۵ هزار دلاره و برای خرید اون باید میلیاردی هزینه بکنید!

.

۹- جعبه شطرنج الماسی چارلز هالندر گرانترین شطرنج جهان:

جعبه شطرنج الماسی چارلز هالندر گرانترین شطرنج جهان

شطرنج چارلز هالندر گران ترین شطرنج جهان است که قیمت اون ۶۰۰ هزار دلاره که توسط شخص چارلز هالندر ساخته شده است و بر روی اون تقریا ۳۲۰ قیراط از الماس های ناب سفید و سیاه استفاده شده است…

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *