ارزان ترین موبایل جهان با قیمت 1700 تومان

ارزان ترین موبایل جهان با قیمت ۱۷۰۰ تومان

حدودا ۳۰ و اندی سال پیش ( در سال ۱۹۸۰ ) که زمان ها اولیه عرضه تلفن های همراه بود قیمت آنها چندین هزار دلار بود و اندازه آنها هم بسیار بزرگ بود چیزی شبیه آجر!! که فقط نفرات پولدار و تجار امکان خرید و استفاده از این وسیله را داشتند، اما با پیشرفت روز افزون تکنولوژی قیمت موبایل ها کاهش یافت و اندازه آنها هم کوچکتر و کوچکتر شد، امروز شما حتی می توانید با پول یک لیوان چای یک عدد گوشی تلفن همراه خریدای نمائید!!

جدیدا شرکت کارفون ور هاوس که یک عرضه کننده و خرده فروش موبایل در سراسر اروپاست، یک عدد تلفن همراهی را روانه بازار کرده است که تنها ۱۶۷۰ تومان ایرانی قیمت دارد! و فقط می توانید با پول یک فنجان قهوه موبایل خریداری نمائید….

ارزان ترین موبایل جهان با قیمت 1700 تومان

این ارزان ترین موبایلی هست که تاکنون روانه بازار شده است، این گوشی موبایل که آلکاتل OT-209 نام دارد هم اکنون در انگلستان به فروش میرسد ولی مدیر و موسس شرکت کارفون ور هاوس برنامه ریزی های خود را برای کریسمس سال جاری انجام داده که بتواند در آن زمان فروش خوبی داشته باشد…

چارلز داتسون مدیر عامل شرکت کارفون ور هاوس همچنین گفت امروزه اگر کسی یک گوشی موبایل برای برقراری تماس نداشته باشد نمی تواند محصولات خود را به فروش برساند. اما ما قیمت موبایل را به قدری پائین آورده ایم که شما می توانید با پول یک فنجان قهوه  بتوانید برای خود گوشی موبایل تهیه نمائید و با مبلغی اندک برای خود یک سیم کارت تهیه نمائید….

آقای داتسون که قسمتی اعظمی را شرکت کارفون را در اختیار دارد حدس میزند در کریسمس سال جاری بازار تلفن های هوشمند منفجر شود، چرا که قیمت گوشی های لمسی و گران نیز به شدت در حال کاهش است…

درباره ی admin

همچنین ببینید

درخواست غرامت صد میلیون دلاری از "کیم کارداشیان" بخاطر سوء استفاده از طرح عکاس ایرانی

درخواست غرامت صد میلیون دلاری از “کیم کارداشیان” بخاطر سوء استفاده از طرح عکاس ایرانی

کیم کارداشیان یکی از محبوب ترین چهره ها در امریکاست که جدید به اتهام سوء …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *