سریال عاشقانه

سریال عاشقانه

عاشقانه یکی از سریالهای  نمایش خانگی اجتماعی به کارگردانی منوچهر هادی است که در سال ۱۳۹۵–۱۳۹۶ پخش شد. انتشار این مجموعه  به طور هفتگی انجام می‌شود.

داستان این مجموعه  در باره ی  چند زوج جوان است که با وارد شدن  زنی به نام گیسو زندگی آنها متحول می‌شود.

سریال عاشقانه

 

بازیگران این سریال : محمدرضا گلزار در نقش سهیل- ساره بیات در نقش پگاه- بهاره کیان‌افشار در نقش درسا- پانته‌آ بهرام در نقش ریحانه- حسین یاری در نقش رضا-هومن سیدی در نقش پیمان-سارا رسول‌زاده در نقش هدیه-مهناز افشار در نقش گیسو برازنده-حمیدرضا پگاه در نقش دامون (همسر سابق گیسو)-فرزاد فرزین در نقش تورج چلمبیانی و فرزاد فرزینمسعود رایگان در نقش حاج یونس (پدر رضا)-شمسی فضل‌الهی در نقش مهین (مادر رضا)-علیرضا سوزن‌چی در نقش محمود (همسر هدیه)-همراز اکبری در نقش دنا (فرزند رضا و ریحانه)-علیرضا زمانی نسب در نقش محسن (برادر رضا)-یکتا ناصر حضور افتخاری در قسمت هشتم

 موسیقی تیتراژ سریال عاشقانه:

فرزاد فرزین تیتراژ ابتدایی مجموعه  را با نام اقیانوس اجرا کرده است و فریدون آسرایی تیتراژ پایانی  سریال با نام سنگدل  اجرا کرده‌ است.  در قسمت چهارم این مجموعه  آهنگ جدیدی از فرزاد فرزین پخش  شد که اسم این اثر  عاشقانه است. همچنین یک قطعه مشترک با عنوان کمک کن با صدای فرزاد فرزین و فریدون آسرایی برای سکانس پایانی قسمت پنجم این سریال اجرا شده است.

 

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

سرطان دهان چیست؟

سرطان دهان چیست؟

سرطان دهان چیست؟ سرطان رشد غیرقابل‌کنترل سلول‌هایی است که به بافت اطرافشان حمله می‌کنند و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *