فوت فن تمیز کردن صفحه تلویزیون LED و LCD

فوت فن تمیز کردن صفحه تلویزیون LED و LCD

فوت فن تمیز کردن صفحه تلویزیون LED و LCD

در این مطلب میخواهیم به شما فوت و فن تمیز کردن تلوزیون LED و LCD را به شما بیاموزیم. اینکه چگونه و با چه موادی نمایشگر های ال سی دی و ال ای دی  را تمیز کنیم تا آسیبی به آنها وارد نشود را به شما در این مطلب آموزش میدهیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

فوت فن تمیز کردن صفحه تلویزیون LED و LCD

برای تمیز کردن تلوزیون و مانیتور ال ای دی یا ال سی دی خود از یک دستمال میکروفیبر مخصوص استفاده نمایید و از به کار بردن دستمال های مشترک با آشپزخانه و یا منزل و یا دستمال کاغذی و دستمال های معمولی و زبر پبرهیزید.
گرد و غبار روی نمایشگر تلوزیون را با یک دستمال میکروفیبر خشک گرد گیری و پاک کنید  سپس اگر لکه ای روی تلوزیون شما باقی مانده است  مقداری آب را روی دستمال اسپری کنید و سپس با آن دستمال به آرامی و نرمی شروع به پاک کردن نمایشگر نمایید. توجه داشته باشید که اولا آب را نه به نمایشگر بلکه به دستمال اسپری کنید و از اسپری مستقیم بر روی نمایشگر بپرهیزید. دوما اینکه از هرگونه به کار بردن مواد شوینده به ویژه شوینده های الکلی خود داری نمایید.
در صورتی که با لکه های سرسختی روبرو هستید و به این راحتی از بین نمی روند می توانید مقدار اندکی سرکه به آب اضافه کرده و سپس آب را به دستمال بزنید تا قدرت پاک کنندکی آن افزایش یابد.
مراقب باشید که ناخن و یا دست شما هنگام پاک کردن به صفحه ی تلوزیون یا نمایشگر برخورد نکند.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

روانشناسی رنگ ها برای دکوراسیون داخلی

روانشناسی رنگ ها برای دکوراسیون داخلی

روانشناسی رنگ ها برای دکوراسیون داخلی رنگ های استفاده شده در سقف و دیوارهای خانه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *