از بین بردن چربی اضافی شکم با 5 نواع ادویه

از بین بردن چربی اضافی شکم با ۵ نواع ادویه

وجود چربی های اضافی در اطرف شکم و نواحی مختلف بدن می تواند مشکلاتی سلامتی بسیاری را به همراه داشته باشد، چربی های اضافی بدن باعث می شوند فرد دچار بیماریهای دیابت، فشار خون، بیماریهای قلبی عروقی و… شود، در یک تحقیق و مطالعه رفتاری روی بزرگسالانی که اضافه وزن داشته اند مشخص شد که استفاده از ادویه هایی در غذاها و طعم دار کرد غذا با این ادویه باعث کاهش روزانه ۱۰۰۰ میلی گردم سدیم در رژیم عذایی شده است، و در نتیجه کاهش چربی های اضافی دور شکم و بدن را به همراه داشته است.

استفاده از ادویه جات باعث کاهش چربی های اضافی دور شکم، افزایش سلامت و بهبود عملکرد سیستم بدن میشود… با هم نیم نگاهی به این ادویه جات می اندازیم.

از بین بردن چربی های اضافی بدن با ادویه ها

از بین بردن چربی اضافی شکم با 5 نواع ادویه

کاهش چربی های اضافی دور شکم با زنجبیل

شواهدی وجود دارد که نشان میدهد استفاده از زنجبیل می تواند مشکلات دستگاه گوارشی را از بین ببرد، همچنین زنجبیل می تواند دل درد را کاهش داده و در تخلیه معده نقش بسیار مهمی را داشته باشد، از زنجبیل بره عنوان تکین دهنده دستگاه گوارش نیز استفاده میشود.

.

فلفل سیاه از بین برنده چربی های دور شکن

فلفل سیاه نیز یکی از ادویه های مهم در چربی سوزی شکم است، از فلفل سیاه سالیان سال به عنوان تسکین دردها، التهاب و مشکلات شکمی استفاده میشده است، تحقیقات نشان می دهد استفاده از فلفل سیاه منجر به کاهش چربی های اضافی بدن، کاهش سایز دور شکم، کاهش کلسترول ها می شود.

.

کاهش چربی های اضافی بدن با دارچین

دارچین یکی از جادوئی ترین ادویه هاست و برای سلامتی بسیار مفید است، دارچین سرشار از آنتی اکسیدان هاست و حساسیت به انسولین را در بدن بهبود بخشیده و باعث کاهش تجمع چربی های اضافی در دور شکم میشود، استفاده از دارچین برای افراد دیابتی توصیه میشود، چرا که دارچین توانایی تثبیت قتد در خون را دارد و از افزایش یکباره انسولین را قطع میکند.

کاهش چربی ها دور شکم با فلفل کاین

فلفل کاین که همون فلفل های قرمز رنگ باریک و کشیده است که بسیار هم تند هستند، معمولا استفاده از فلفل های تند در غذاها باعث میشوند تا دفعات بیشتری به سرویس بهداشتی مراجعه کنیم، اما تنها این نیست، تحقیقات نشان داده است که استفاده از فلفل کاین باعث کاهش چربی های اضافی دور شکم میشود، استفاده از فلفل کاین باعث کاهش اشتها و افزایش قدرت سوازندن چربی های بدن میشود، تحقیقات نشان داده است که استفاده از فلفل کاین باعث کاهش وزن، کاهش چربی های بدن و کمک به سوخت و ساز بدن است، استفاده تنها یک مقدار از فلفل کاین می تواند بیست درصد از سدیم مورد نیاز بدن را در طول روز تامین کند.

.

از بین بردن چربی های اضافی بدن با دانه خردل

خردل یکی از ادویه جاتی است که تاثیر بسیار زیادی در آب شدن چربی های اضافی دور شکم دارد، با استفاده از خردل معنی واقعی سوزاندن چربی های اضافی را حس خواهید کرد. به شما توصیه میشود از دانه خردل و یا سرکه خردل استفاده کنید که خلوص بالایی دارند و از استفاده سس های خردل جدا خودداری کنید، اگر میخواهید چربی اضافی نداشته باشید خردل را حتما استفاده کنید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

اضافه وزن

آشنایی با داروهایی که موجب اضافه وزن می شوند.

آشنایی با داروهایی که موجب اضافه وزن می شوند. در این بخش از مجله آنلاین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *