۴ خوراکی برای از بین بردن چربی اطراف شکم

۴ خوراکی برای از بین بردن چربی اطراف شکم

میدانستید که با خوردن خوراکی های مناسب می توانید چربی اطراف شکمتان را از بین ببرید ؟ مطلب زیر را مطالعه کنید تا ما این خوراکی ها را به شما معرفی کنیم.

.

4 خوراکی برای از بین بردن چربی اطراف شکم

.

۱ – سبزیجات تازه

سبزیجات تازه اسفناج، برگ خردل، سبزی خوردن تازه، کاهو،کلم، برگ چغندر و دیگر سبزیجات پربرگ تازه منابع خوبی از فیبر محسوب شده و نیروگاه تغذیه سالم به شمار می روند. تحقیقات نشان داده اند که مقادیر بالای ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها در این سبزیجات به جلوگیری از گرسنگی کمک کرده و از طرفی شما را در برابر بیماری های قلبی، سرطان، آب مروارید و فراموشی محافظت می کند. سعی کنید هر روز از این سبزیجات استفاده کنید تا بعد از یک ماه شاهد تغییرات در چربی های بدن خود باشید.

۲ – سیر و پیاز

سیر و پیازسیر و پیاز حاوی مواد شیمیایی گیاهی هستند که باعث تجزیه ذخایر چربی بدن می شوند، از طرفی باعث تجزیه کلسترول نیز می شوند؛ کشنده باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها هستند؛ و بدن را در مقابل بیماری های قلبی محافظت می کنند. با مصرف مقدار کمی سیر و پیاز، می توانید علاوه بر پیشگیری از بیماری ها، چربی نیز بسوزانید.

۳ – فلفل قرمز

فلفل قرمزاین ادویه تند و آتشین، احتمال افزایش انسولین را در بدن با سرعت بخشیدن به متابولیسم و پایین آوردن قند خون، کاهش می دهد، قبل از اینکه انسولین اضافی باعث ذخیره چربی ها گردد. پس وعده غذایی بعدی تان را با مقدار کمی فلفل قرمز مزه دار کنید تا چربی اطراف شکم تان را کاهش دهید.

۴ – زردچوبه

زردچوبهاین ادویه معروف که از دیر باز در آشپزی هندی مورد استفاده قرار می گرفته است، یکی از منابع غنی شناخته شده بتا کاروتن می باشد. بتاکاروتن، آنتی اکسیدانی ست که به محافظت از کبد در برابر آسیب های رادیکال های آزاد کمک می کند. زردچوبه همچنین به تقویت کبد کمک می کند، طوریکه بدن را در سوخت و ساز چربی از طریق کاهش سرعت ذخیره چربی در سلولهای کبدی یاری می رساند. یک قاشق چایخوری زردچوبه را به غذای خود اضافه کنید تا به چربی سوزی بدن کمک کنید.

◄ همچنین شما می توانید با استفاده از ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ Macas Slimming Gel چربی سوزی را در ناحیه شکم افرایش دهید و چربی های شکم خود را از بین ببرید.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

متابولیسم

با نشانه های متابولیسم بالا و پایین آشنا شوید.

با نشانه های متابولیسم بالا و پایین آشنا شوید.   متابولیسم امری است که موجب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *