فواید خاویار بر روی پوست

فواید خاویار بر روی پوست

خاویار از بهترین غذاهای پرخاصیت و مغذی دنیا است که برای زیبایی پوست  استفاده میشود. خاویار مملو از پروتئین و آنتی اکسیدان ها است که برای محافظت از پوست توصیه می شود.

خاویار یک درمان فوق العاده برای روشنایی صورت، نابود کردن خطوط چین و چروک و مبارزه با  پیری است. خاویار موجب می شود سلول های پوست برای تولید کلاژن تحریک شوند که موجب زنده و جوان شدن پوست می شود.

فواید خاویار بر روی پوست

 عصاره خاویار دارای:
– کربوهیدرات مثل گلوکز، فروکتوز، ساکارز و گلیکوژن.
– لیپیدها یا چربی های با محتوای بالای اسیدهای چرب اشباع نشده در واکس ها، استرول ها، لسیتین و فسفولیپیدها.
– پروتئین حاوی ۱۷۷ اسید آمینه: ایزولوسین، لیزین، متیونین، سیستین، فنیل آلانین، تیروزین، ترئونین، تریپتوفان، والین، آرژنین، هیستیدین، آلانین، آسپارتیک اسید، گلوتامیک اسید، گلیسین، پرولین و سرین.
– ویتامین های A، D، B1، B2 و H.
– مواد معدنی و عناصر مانند سدیم، پتاسیم، کلسیم، منیزیم، آهن، فسفر و گوگرد.
مهمترین خواص عصاره خاویار مرطوب کننده، مغذی، ضد پیری، ویتامینه پوست و آنتی اکسیدان که فرآیندهای پیری پوست را معکوس می کند. کربوهیدرات ها و چربی های غیراشباع برای پوست های خشک موثر است.

آزمایش های انجام شده بر  پوست
در یک مطالعه پارامترهای مثل صافی، ثبات و استحکام و توپوگرافی  پوست با استفاده از خاویار که ۲۰ نفر داوطلب بین سنین ۳۵ و ۷۰ سال بررسی شدند. در طول دوره یک ماهه، ده نفر از افراد از کرم بدون عصاره خاویار و نیمه دیگر کرم با عصاره خاویار استفاده کردند که افرادی که از کرم با عصاره خاویار مصرف کرده بودند نتایج بسیار عالی گرفتند که پوستشان نسبت به ۱۰ نفر دیگر شفاف، جوان تر شده بود.

توجه : شما می توانید برای داشتن پوستی شفاف و بدون چین و چروک کرم رفع چین و چروک خاویار را از فروشگاه کیم کالا خریداری و استفاده کنید.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

تیپ بدنی

رژیم لاغری متناسب با تیپ بدنی شما

رژیم لاغری متناسب با تیپ بدنی شما اگر تا به حال از رژیم های لاغری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *