گن لاغری

معرفی چند گن مخصوص لاغری ۳

گن لاغری زنانه کاسمارا CASMARA

گن لاغری کاسمارا زنانه ساخت کشور ترکیه می باشد. این گن در کشور ما با نامهای کازمارا یا کاسمارا شناخته می شود و دارای دوخت ترک می باشد. قسمتهای زیر ناف شامل قسمت باسن، رانهای پاها، پهلوها و شکم توسط این گن لاغری پوشانده می شوند.

گن لاغری کاسمارا دارای الیاف میکروفایبر است که از عرق کردن بدن و انتشار بوی نامطبوع جلوگیری می کند.

همچنین دارای چندین نوار سیلیکونی روی قسمت کمر برای فیکس شدن گن بر روی اندام

گن لاغری مردانه کاسمارا

گن لاغری مردانه formeasy فرم ایزی، محصول کشور ترکیه بوده و دارای لیسانس کازمارای کشور اسپانیا می باشد. نوع طراحی آن به شکل ژله ای و کشباف بوده که به اندام چسبیده و پایین نمی افتد.

گن لاغری casmara مردانه اصل عمل چربی سوزی را به صورت مداوم انجام می دهد. سلول های زیر پوست را آب می کند و مواد مضر را دفع می کند و مقاومت پوست را افزایش می دهد و پوست شل را می کشد و سفت می کند . تا هیچ گونه فشار اضافی به بدن وارد نشود.

گن لاغری فرم ایزی مدل ۶۹۰۰ form easy

گن لاغری فرم ایزی مدل ۶۹۰۰ محصول کشور ترکیه بوده و در ۴ اندازه مختلف و در بسته بندی شکیل ارائه می شود. این گن ، به رنگ بدن بوده که می توانید به عنوان لباس زیر در کنار دیگر لباسهای از آن استفاده کنید. کیفیت گن لاغری فرم ایزی مدل ۶۹۰۰ بالا بوده که بر اثر شستشو و زیرآفتاب ماندن تغییر نمی کند. گن لاغری فرم ایزی مدل ۶۹۰۰ یا فورمیسی form easy از جنس آنتی باکتریال یا ضد ویروس می باشد که قابلیت سازگاری با پوست های حساس را نیز دارد   و جنس میکرو فایبری آن از جدب بوی نامطبوع عرق بدن جلوگیری می کند

درباره ی najafi2

همچنین ببینید

متابولیسم

با نشانه های متابولیسم بالا و پایین آشنا شوید.

با نشانه های متابولیسم بالا و پایین آشنا شوید.   متابولیسم امری است که موجب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *