معجون جادویی مناسب کبدچرب

معجون جادویی مناسب کبدچرب

معجون جادویی مناسب کبدچرب

کبد، خون را تصفیه میکند و مواد سمی بدن را از بین میبرد. کبد در متابولیسم و بهبود گوارش  نقش مهمی دارد. تغذیه پرچرب، شکر تصفیه شده، افزودنی‌ها و مصرف الکل می‌تواند به کبد آسیب های زیادی وارد کند. زیاده روی در مصرف داروهای شیمیایی میتواند باعث  تولید مواد سمی شود و به کبد آسیب برساند. اگر کبد چرب دارید  نگران نباشید تنها  می‌توانید با یک قاشق روغن زیتون و آب لیمو  کبدتان را سم‌زدایی کنید.

معجون جادویی مناسب کبدچرب

مخلوط روغن زیتون و آب لیمو چه تاثیری دارد؟

روغن زیتون: رژیم غذایی ناسالم موجب انتقال اسیدهای چرب آزاد به کبد میشود، رژیم های چرب و ناسالم باعث تراکم تری‌گلیسرید در کبد شده و موجب بیماری کبد چرب می‌شود.  کبدچرب دارند عاملی است برای دیابت، حملات قلبی و حتی سرطان.

تحقیقات زیادی نشان می‌دهد رژیم غذایی دارای روغن زیتون باعث کاهش تراکم تری‌گلیسرید کبدی در کبدمیشود و از بیماری کبد چرب جلوگیری می‌کند.

آب لیمو: آب لیمو هم باعث  سم‌زدایی کبد میشود هم از کبد دربرابر آسیب ها محافظت می‌کند. تحقیقات نشان داده است که  هسپریدینقابلیت محافظت از کبد دربرابر سموم را دارد.

 

این مخلوط را چگونه مصرف کنیم؟

صبح پیش از هرچیزی، یک قاشق غذاخوری روغن زیتون و یک قاشق غذاخوری آب لیمو را در یک ظرف کوچک ترکیب کنید و آنرا بنوشید.

این ترکیب باید پیش از صبحانه و با معده خالی مصرف شود.

سم‌زدایی کبد به تنهایی کافی نیست، شما باید تغیراتی هم در سبک زندگی‌تان ایجاد کنید. سلامت کبد با پرهیز از الکل، خوردن غذاهای تازه و اجتناب از مداوای خودسرانه تامین می‌شود.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

متابولیسم

با نشانه های متابولیسم بالا و پایین آشنا شوید.

با نشانه های متابولیسم بالا و پایین آشنا شوید.   متابولیسم امری است که موجب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *