شیر الاغ و سلامتی بدن

شیر الاغ و سلامتی بدن 

شیر الاغ سردترین و مرطوب ترین شیر بین همه موجودات می باشد این شیر فواید و استفاده های دارویی بسیاری دارد که ما امروز در این مطلب شما  را با خواص شیر الاغ آشنا می کنیم.

.

شیر الاغ و سلامتی بدن

شما میتوانید شیر الاغ را بجوشانید ولی نباید دمای آن از ۷۰ درجه سانتی گراد بیشتر شود و سریعا باید خنک شود زیرا این شیر  خیلی سریع فاسد می شوند .

فواید شیر الاغ

این شیر برای افرادی که سرفه های خشک می کنند بسیار مناسب است. به کسانی که سرفه های خشک می کنند توصیه می شود زیرا به سرعت مشکلشان را برطرف خواهد کرد  . همچنین کسانی که خون دماغ می شوند می توانند شیر الاغ را با پودر سندروس یا کهربا مخلط کنند و از آن استفاده کنند تا نتیجه ی این معجون معجزه آسا را ببنند.

شیر الاغ برای کسانی که سوزش چشم دارند از طریق چکاندن داخل چشم بسیار سودمند می باشد.

از خصوصیات شیر الاغ میتوان شبیه بودن ترکیبات موجود در شیر الاغ به شیر انسان اشاره کرد.

اگر شما از مشکل نفس تنگی رنج میبرید  فقط کافی مدتی از شیر الاغ استفاده کنید تا به شکل معجزه آسایی بهبود یابید.

کسانی به اسهال خونی مبتلا هستند بهتر است همراه با داروهایی که پزشکشان برایشان تجویز کرده است از شیر الاغ استفاده کنند زیرا این کار روند درمانشان را آسان تر و سریع تر می کند این کار را برای کسانی که استفراغ خونی هم میکنند می توان انجام داد.

اگر کسی داروهای سمی مصرف کرده باشد توصیه می کنند سریعا از شیر استفاده کند. شیر  تازه و استرلیزه الاغ در این حالت از شیر سایر حیوانات موثرتر است.

اگر شما کم خوابی داشته باشد ممکن است مراکز عصبی شما خشک شود و ترشحات آن کاهش یابد برای از بین بردن اختلال در خواب شما می توانید چند روز و در هر روز چند بار مقدار کمی شیر الاغ بنوشید تا کم خوابیتان به طور کامل برطرف شود.

تهیه شیر الاغ بسیار مشکل است زیرا این شیر در هیچ مرکز خرید یا در شهر ها یافت نمی شود ولی فروشگاه کیم کالا این کار را برای شما بسیار آسان کرده است و شما می توانید این شیر بسیار مفید را در پک هایی که برای تاره ماندن شیر الاغ طراحی شده خریداری نمایید.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

تناسب اندام

دانستنی های ذهنی برای رسیدن به تناسب اندام

دانستنی های ذهنی برای رسیدن به تناسب اندام یکی مسائلی که در کاهش وزن و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *