از خواص بی نظیر شیر الاغ چه می دانید؟

از خواص بی نظیر شیر الاغ چه می دانید؟

خاصیت های فوق العاده شیر الاغ برای سلامتی و زیبایی به گونه ای است که شیر الاغ  در کشورهای پیشرفته اروپایی یکی از گرانقیمت ترین شیرها است. شیر الاغ برای تناسب اندام و سلامت پوست بسیار مفید است.

از خواص بی نظیر شیر الاغ چه می دانید؟

شیر الاغ یک نوع شیر سرد مزاج است. این شیر در هنگامی که از الاغی کره ماده بزاید، تهیه شود خواص درمانی زیادی دارا میباشد. شیر الاغ یکی از گران ترین شیرها در برخی از کشورهای اروپایی مثل لهستان و بعضی از کشورهای اسپانیایی زبان  مانند پرو است که به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرد.

دکتر پاداممسا می گوید:شیر الاغ بسیارپرخاصیت و مفید است و خاصیت ضد باکتری ان ۲۰۰ برابر بیشتر از شیر گاو می باشد

 محققان اروپایی کشف کرده اند که شیر الاغ برای زیبایی و جوانی پوست بسیار مفید است و به همین دلیل استفاده از ان برای پاکسازی پوست و جوانی پوست بسیار توصیه می شود.

 وی در ادامه می گوید:شیر الاغ به علت داشتن مقادیر زیادی امگا ۳ و کلسیم که برای قلب انسان بسیار مفید هستند، در کاهش وزن انسان بسیار تاثیر گذار است.

در بعضی از مراکز مراقبتهای پوست و زیبایی وان هایی مملو از شیر الاغ وجود دارد که برای جوانسازی و زیبایی پوست از آن استفاده می  شود.

به تازگی یکی از شرکتهای دارو سازی مدتی است بر روی کرم شیر الاغ تحقیقات انجام می دهد تا این محصول را به بازار ارائه دهد زیرا این کرم برای از بین بردن چین و چروک پوست و دور چشم معجزه می کند.

توجه :شما می توانید کرم زیبایی شیر الاغ را از فروشگاه کیم کالا خریداری و استفاده کنید.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

تیپ بدنی

رژیم لاغری متناسب با تیپ بدنی شما

رژیم لاغری متناسب با تیپ بدنی شما اگر تا به حال از رژیم های لاغری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *