آیا گن یا شکم بند طبی به لاغر شدن کمک میکند؟

آیا گن (شکم بند طبی) به لاغر شدن کمک میکند؟

به صورت میانگین افراد در تعطیلات حدود نیم کیلو به وزنشان اضافه می شود و پس از تعطیلات متوجه این موضوع می شوند و به فکر لاغری و کم کردن ورن خود می افتند دز  این پست می خواهیم نکات رژیم لاغری و توضیحاتی درباره ی گن لاغری را برای کاهش وزنتان برای شما توضیح دهیم.

 

لاغری با گن

 

بطور کلی این عوامل چاقی و اضافه وزن در سه دسته عادات زندگی, ژنتیک و محیط قرار دارند.
از نظر عادات زندگی امروزه و با رشد جمعیت و نحوه زندگی, زمان ورزش افراد پایین آمده است. زیرا مردم امروزی پشت میز نشین شده و تحرک کمتری نسبت به گذشتگان دارند .تحقیقات دانشمندان نشان میدهد مردم نسبت به ۴۰ سال پیش ۳۰۰ کالری اضافه تر در وعده های روزانه اشان قرار دارد.بنابراین نسبت به مردم گذشته چاق تر هستند.

لاغری با گن

 

آیا همه ی رژیم های غذایی مفید هستند؟

جمله بدون رژیم لاغر شوید تنها یک عبارت جذاب ودرآمدزا برای کتاب ها و سمینارها می باشد است که می خواهند قرص های خطرناک لاغری یا محصولات دیگرشان را به شما بفروشند.اگر بخواهید سلامت بمانید باید از رژیم های لاغری استفاده کنید ولی زژیم های لاغری یک مشکل بزرگ بزرگ دارند که  افراد معمولا پس از مدتی که نتیجه ی سریعی در خود مشاهده نمیکنند و توقعاشان از یک رژیم لاغری بسیار بالاست از آن  رژیم خسته میشوند و دوباره به روال عادی خود که همان پر خوری می باشد باز می گردند. 
پس شما باید از هرگونه راههای انحرافی برای لاغر شدن بپرهیزید و ورزش را در برنامه روزانه خود بگنجانید , همچنین میتوانید در این مدت از گن های لاغری هم برای داشتن احساس خوشایند در بیرون منزل و خوش هیکل به نظر رسیدن استفاده کنید.

لاغری با گن

 

چگونگی تاثیرات گن لاغری


گن لاغری یا شکم بند طبی با فشرده کردن چربی های ناحیه شکم به شما احساس خوبی میدهد و جلوی آینه از خودتون راضی هستید و تاثیری بر سوخت و ساز بدن و لاغر شدن موضعی شما ندارد.می توانید تا رسیدن به وزن ایده آل از این گن استفاده نمائید.

 

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

تیپ بدنی

رژیم لاغری متناسب با تیپ بدنی شما

رژیم لاغری متناسب با تیپ بدنی شما اگر تا به حال از رژیم های لاغری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *