آشنایی با حلقه تناسب اندام موتیو

آشنایی با حلقه تناسب اندام موتیو

در این بخش از مجله آنلاین کیم کالا قصد داریم شما عزیزان را با حلقه تناسب اندام موتیو (Motiv) آشنا کنیم. این انگشتر یک گجت پوشیدنی است و به شما رد رسیدن به کاهش وزن و تناسب اندام کمک می کند. برای آشنایی بیشتر با این انگشتر با ما همراه باشید.

یک سال پس از آنکه نمونه اولیه حلقه تناسب اندام در CES ۲۰۱۷ برای اولین بار مشاهده شد، حلقه تناسب اندام با تعداد زیادی از ویژگی‌های جدید به نمایشگاه۲۰۱۸CES بازگشته است.

 

این دستگاه هم اکنون می‌تواند بسیاری از فاکتورهایی که محصولات مشابه مانند “Fitbit” یا اپل‌واچ با هدف فعال بودن کاربر برای ۱۵۰ دقیقه در هفته محاسبه می‌کنند را اندازه‌گیری کند.

اما در روز دوشنبه این شرکت برنامه‌های خود را برای سال جدید اعلام کرد و گفت که به طور خاص به دنبال توسعه ردیاب خواب، اشتراک‌گذاری اطلاعات در شبکه‌های اجتماعی و در نهایت سازگاری با اندروید است.

انگشتری که موجب لاغری و تناسب اندام شما می شود!

این شرکت اخیرا ساخت ردیاب “خواب کم‌کیفیت” را آغاز کرده است که همانطور که از نامش بر می‌آید، کیفیت خواب را در یک شب مشخص می‌کند.

این وسیله هم اکنون می‌تواند آخرین مقدار ثبت شده ضربان قلب و زمان اندازه‌گیری آن را به یاد داشته باشد و نشان دهد.

در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸، حلقه پیشرفت قابل توجهی در ویژگی‌ها دریافت خواهد کرد. برای اولین بار به زودی خواهید توانست در ابتدای تمرینات ورزشی خود، اطلاعاتی نظیر زمان فعالیت مفید خود را ثبت کنید تا دقایق فعالیت خود را دقیق‌تر ردیابی کنید و رژیم ورزشی خود را در هر هفته بهتر مدیریت کنید.

هیجان انگیزترین نکته این است که “حلقه تناسب اندام” تا پایان نیمه اول سال با سیستم عامل اندروید سازگار خواهد شد. همچنین ترکیب این گجت با اپلیکیشن سلامت اپل کارایی این حلقه را چندین برابر خواهد کرد.

برای آگاهی از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی با ما همراه باشید.

منبع : مجله دوستان

درباره ی نجفی

همچنین ببینید

غذاهای مفید برای درمان بی خوابی

غذاهای مفید برای درمان بی خوابی   در این بخش از مجله آنلاین کیم کالا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *