اپلیکیشن های تناسب اندام

آشنایی با برترین اپلیکیشن های تناسب اندام

آشنایی با برترین اپلیکیشن های تناسب اندام

 

 

تا قبل از پیشرفت تکنولوژی، تناسب اندام و تکنولوژی، اجزای مکمل زندگی روزانه نبودند اما انفجار تکنولوژی گوشی های هوشمند در عصر دیجیتال، همه چیز را تغییر داد. لذت بردن از تکنولوژی مدرن روز، دیگر به سرگرمی های خانگی محدود نمی شود. شما در حال حاضر به تعداد باورنکردنی از برنامه های کاربردی و مفید تناسب اندام در نوک انگشتانتان دسترسی دارید که هر یک از آنها می توانند به بهبود تجربه تمرینی شما کمک کرده و به شما یاری برسانند که به اهداف ورزشی تان دست پیدا کنید. مقاله زیر، ۵ مورد از مفیدترین و جذاب ترین اپلیکیشن های تناسب اندام  را که می توانید در app store  پیدا کنید، رتبه بندی می کند.

۵- MyFitnessPal

MyFitnessPal، یک شمارنده کالری و ردیاب رژیم غذایی است که به افراد کمک می کند برنامه های غذایی شان را در ترکیب با اهداف تناسب اندام مستقل، انتخاب کرده و دنبال کنند. این برنامه به کاربرانش، اطلاعات مفیدی در مورد حدود ۵ میلیون ماده غذایی، از جمله محتوای کالری و ارزش غذایی ارائه می دهد. MyFitnessPal همچنین کاربران را قادر می سازد که در حین خرید مواد غذایی، اقلام مختلف را اسکن کنند تا مطمئن شوند که مطابق با نیازهای غذایی توصیه ها، انتخاب های غذایی درست انجام می دهند.

 

۴- Nike+ Training Club

این اپلیکیشن های تناسب اندام Nike برای علاقمندان به ورزش، یک مجموعه گسترده از تمریناتی که می توانند در کمتر از یک ساعت انجام شوند، فراهم می کند. مفیدترین بخش Nike+ Training Club ،این است که تمام تمرینات بر اساس اهداف تناسب اندام و توانایی فردی، قابل تنظیم هستند. این نرم افزار همچنین، یک محیط آموزشی برای کاربران فراهم می کند و شامل دستورالعمل های گام به گام در مورد چگونگی انجام درست تمرینات مختلف است و در عین حال ویدیوهای مفید نیز ارائه می دهد. علاوه بر این، برنامه تناسب اندام Nike شامل اشتراک گذاری است که به کاربران امکان می دهد دستاوردهایشان را روی رسانه های اجتماعی، پست کنند.

 

اپلیکیشن های تناسب اندام

 

 

۳-  Jefit Workout

Jefit Workout، یک اپلیکیشن وزنه برداری است که کابران را قادر می سازد مجلات معمولی تناسب اندام را با تکنولوژی جیبی، جایگزین کنند. این برنامه، موارد مهم مربوط به تناسب اندام مانند تکرارها، ست ها و وزن مورد استفاده را دنبال می کند.  Jefit Workout همچنین به کاربران اجازه می دهد تمرینات طراحی شده برای هدف قرار دادن گروههای عضلانی خاص را مطابق با اهداف مستقل تناسب اندام، طراحی و سفارشی کنند. علاوه بر این، این برنامه به وزنه برداران کمک می کند روزهای تمرین و استراحت را برنامه ریزی کنند. Jefit Workout به تکنولوژی تناسب اندام انقلابی، مجهز نیست اما در خدمت یک هدف عملی است که باعث بهبود تجربه تمرین می شود.

۲-  Strava

Strava به علاقمندان به ورزش کاردیو کمک می کند پیشرفت شان را از طریق فن آوری GPS دنبال کنند. با اینحال Strava، یک برنامه ردیابی عمومی برای دوچرخه سواری و دویدن نیست. این برنامه، هر تمرینتان را مانند یک بازی در نظر می گیرد که می توانید در آن با کاربران دیگر همین اپلیکیشن، بصورت غیر مستقیم رقابت کنید. کاربران Strava قادرند فعالیت شان را روی leaderboards ارزیابی کرده و برای کسب موفقیت، بر چالش های مبتنی بر کاردیو غلبه کنند. این برنامه، کاربران را تشویق می کند که در یک چشم انداز رقابتی دوستانه، ورزش کنند تا راحت تر به اهداف تناسب اندامشان دست یابند.

۱-  Lose It!

Lose It، جزو اپلیکیشن تناسب اندام  و ردیاب کاهش وزن است که کاربران را قادر می سازد کالری ها را بشمارند و فعالیتهای تناسب اندام را پیگیری کنند. این برنامه به کاربران کمک می کند که بر اساس اهداف کاهش وزن مستقل، با استفاده از قد، سن و وزن، رژیم غذایی و اپلیکیشن های تناسب اندام سفارشی بسازند.  Lose Itبرای آنکه به کاربران کمک کند به اهداف تناسب اندامشان دست یابندو به افراد در مورد میزان کالری مصرفی روزانه و مقدار انرژی مصرفی اطلاعاتی را ارائه می دهد.

منبع : مجله تناسب اندام

درباره ی نجفی

همچنین ببینید

اضافه وزن

آشنایی با داروهایی که موجب اضافه وزن می شوند.

آشنایی با داروهایی که موجب اضافه وزن می شوند. در این بخش از مجله آنلاین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *