روش هایی برای سفر راحت با قطار

روش هایی برای سفر راحت با قطار

روش هایی برای سفر راحت با قطار

سفر با قطار، اگر خوب باشد می تواند حتی حساس ترین افراد را  از مسافرت راضی نگه دارد. اکثر افراد به علت ترس از پرواز و ارتفاع از سفر با هواپیما دوری می کنند، یا با شنیدن آمار بالای تصادفات جاده ای از سفر کردن با خودروی شخصی و اتوبوس خود داری میکنند و سفر با قطار را روی امن می پندارند. اما برای سفر راحت در قطار هم روش هایی وجود دارد که ما امروز آنهارا برای شما بیان میکنیم.

روش هایی برای سفر راحت با قطار

 

۱- کمی غذا همراه خود داشته باشید
حد الامکان برای سفرهای طولانی  با قطار، غذای خانگی همراه ببرید، زیرا اکثرا غذای بوفه ها  و رستوران های  قطار کیفیت خوبی ندارند.

۲- خود را سرگرم کنید

اگر سفری طولانی  با قطار در پیش دارید، ممکن است از تکراری شدن فضا کلافه  شوید. برای جلوگیری از این اتفاق کتاب، مجله یا روزنامه ای با خود به  همراه ببرید و مطالعه کنید، در موبایل یا تبلتتان مشغول تماشای فیلم شوید یا خود را به حل کردن جدول مشغول کنید.

۳- لوازم ضروریتان را فراموش نکنید

لوازم ضروری  مانند دستمال کاغذی، چسب زخم و مایع ضدعفونی کننده دست وسایلی هستند که حتما در طول سفر به کارتان خواهند آمد پس آنهارا هرگز فراموش نکنید.

۴-کنار پنجره بنشینید

تماشای مناظر طبیعی جاده،یکی از زیبایی های سفر با قطار است. این مناظر ممکن است دشت هایی سبز و هموار باشند، یا چشم انداز کویرهای خشک و نمکین و شاید هم کوهستان و جنگل های پوشیده از دار و درخت، که هرکدام به نوعی زیبا هستند.

۵-موبایلتان را حتما شارژ نمایید
درست است که در بیشتر قطار ها، پریز برق در دسترس مسافران قرار داده می شود، اما تعداد آن ها به اندازه ی مسافران نیست. تصور کنید که در کوپه ای شش نفره هرکسی بخواهد موبایل یا تبلتش را شارژ کند! در این صورت قطعا نوبت به شما نخواهد رسید. بنابراین پیش از خروج از منزل و حرکت به سمت ایستگاه راه آهن حتما تمام وسایل الکترونیکی همراهتان را کاملا شارژ کنید.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

معرفی مراکز خرید خوب در تهران

معرفی مراکز خرید خوب در تهران

معرفی مراکز خرید خوب در تهران یکی از علت های اکثر  مسافرت‌های داخلی به تهران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *