برنامه ماه عسل ۹۶ + توضیحات

برنامه ماه عسل ۹۶ + توضیحات

برنامه ماه عسل یک برنامه تلویزیونی پرطرفدار به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی  است که سال های سال است در ماه مبارک رمضان مهمان خانه ها مردم است و رمضان ۹۶ هم از شبکه ۳ پخش خواهد شد . یک ویژگی که ماه عسل ۹۶ دارد این است که بینندگان این برنامه می توانند سوژه های خود را برای حضور در برنامه ارسال کنند.

.

ماه عسل 96

«ماه عسل ۹۶ » که امسال دوازدهمین سال تولید و پخشش می باشد از پاییز ۹۵ مراحلش پیش تولیدش آغاز شده تا مثل همیشه به بهترین شکل ممکن تقدیم بینندگان شود  . تفاوت  ماه عسل ۹۶  با سال های گذشته ارتباط بیشتر با مراکز تحقیقاتی – پژوهشی، آسیب شناشی های متعدد درباره موضوعات مختلف، برگزاری جلساتی با کارشناسان و صاحبنظران در زمینه های مختلف می باشد. همچنین عوامل این برنامه یک ربات تلگرامی برای تعامل با بینندگان طراحی کرده اند.

 مهمانان این برنامه اغلب مردم عادی  هستند که توانسته‌اند در زندگیشان کار مهم و تاثیر گذاری انجام بدهند و در زندگی خود با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردند اما همگی با امید، پشتکار و تلاش و مبارزه بر مشکلات غلبه کرده و به انسان‌های موفقی در زندگی خود تبدیل شدند.

برنامه ماه عسل ۹۶ همزمان با شروع ماه مبارک رمضان تا عید فطر هرشب حدود ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود و تا دقایقی قبل از اذان مغرب ادامه دارد. تکرار برنامه ماه عسل روز بعد ساعت هشت صبح از شبکه سه سیما است.

موضوعات قصه‌های ماه عسل امسال متفاوت از سال های گذشته است مثلا با افرادی که اعتیاد را ترک کرده اند، اعتیاد دارند و در آستانه اعتیاد هستند به گفتگو می‌پردازند و از سوژه محوری به موضوع محوری روی آورده‌اند.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

سرطان دهان چیست؟

سرطان دهان چیست؟

سرطان دهان چیست؟ سرطان رشد غیرقابل‌کنترل سلول‌هایی است که به بافت اطرافشان حمله می‌کنند و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *