آمار های بسیار جالب از میزان خرید کردن خانمها

آمار های بسیار جالب از میزان خرید کردن خانمها

خرید کردن به خانم ها معمولا حس آرامش میدهد و خانم ها با خرید کردن احساس شادابی می کنند، خرید کردن برای بانوان در حکم ورزش برای آنان است… طی تحقیقات و پژوهش های انجام شده در یک همه پرسی از ۲۰۰۰ خانم، مشخص شده است که میانگین آنها در سال چیزی حدود ۴۰۰ ساعت از وقت خود را به خرید کردن می گذرانند… و طی یک محاسبه کوچیک مشخص شده است که اگر خانومی ۶۳ سال عمر کند تنها ۸٫۵ سال آن صرف خرید گردن و دیدن وسایل تازه بازار می گذرد.

 

اما این بدین معنی نیست که خانم ها بیشتر دنبال خرید هستند و… معمولا خرید کردن برای منزل نیز بر عهده خانم هاست، خرید وسایل مورد نیاز بچه ها، وسایل منزل، خرید مواد غذایی مورد نیاز و خرید کادو برای دوستان وآشنایان بر عهده خانم هاست که این جزئی از کارها و مسئولیت های خانم ها در زندگی می باشد.

 

حال از خانم ها گفتیم بهتره مقداری هم از آقایون بگیم! خوب آقایون هم وقت بیکاریشون نمیرن در مورد تحقیقات جدید سپری کنند، طی تحقیقات و پژوهش های فراوان به دست امده است که در عمر ۶۳ سالگی آقایان میانگین ۱۱ سال آن به تماشای تلویزیون صرف میشود و و ماه ها هم برای پیدا کردن جوراب صرف میشود!!!

 

آمار های بسیار جالب از میزان خرید کردن خانمها

 

اما خانم ها دنبال خرید چه چیزهایی هستند؟

  • لباس: خانم ها در سال تقریبا ۱۰۰ ساعت از وقت خود را به خرید لباس و دیدن مدل های جدید لباس صرف می کنند.
  • مواد غذایی: تحقیقات نشان داده است یک خانم معمولا در سال ۹۶ ساعت از سال را صرف خرید مواد غذایی منزل می کند » خرید شیر، میوه، مایحتاج زندگی و…
  • کفش: معمولا یک خانم به کفش خود اهمیت زیادی قائل است و در طول سال میانگین ۴۰٫۵ ساعت از وقت خودشان را به خرید و تماشای کفش صرف می کنند.
  • مطالعه کتاب: خانم ها معمولا در سال ۳۱٫۵ ساعت به مطالعه کتاب مشغول هستند…
  • خرید لوازم آرایشی: معمولا خانم ها در سال ۲۷ بار به فروشگاه های لوازم آرایشی مراجعه می کنند و تقریبا ۱۷٫۵ ساعت از وقت خود را صرف خرید لوازم آرایشی می کنند.
  • پاساژ گردی خود لذت خاصی دارد: گردش در پاساژها و تماشای کالاهای جدید در ویترین مغازه های لذت بالاتری از خود خرید دارد و خانم ها میانگین سالی ۴۹ ساعت را صرف این امر می کنند.
  • خرید هدیه: معمولا خرید هدیه برای دوستا وآشنایان وقت زیادی میخواهد به دلیل اینکه حساسیت فراوانی در تهیه یک کادوی خوب به خرج میدهیم و معمولا خانم ها در سال ۱۹ ساعت از وقت خود را برای خرید کادو و هدیه صرف می کنند…

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

سرطان دهان چیست؟

سرطان دهان چیست؟

سرطان دهان چیست؟ سرطان رشد غیرقابل‌کنترل سلول‌هایی است که به بافت اطرافشان حمله می‌کنند و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *