Polygram

Polygram جدیدترین شبکه اجتماعی با قابلیت های تازه

Polygram جدیدترین شبکه اجتماعی با قابلیت های تازه

در این بخش از مجله آنلاین کیم کالا قصد داریم شما عزیزان را با یکی از جدیدترین شبکه های اجتماعی به نام پلیگرام Polygram آشنا کنیم. این شبکه اجتماعی که به تازگی وارد دنیای مجازی شده است دارای قابلیت های جالبی است که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم . با ما همراه باشید.

 Polygram خصوصیت منحصر به فردی دارد و آن هم چیزی نیست جز تشخیص حالات چهره مردم. پولیگرام می تواند حالتی که به چهره تان می دهید را از روش دوربین موبایل تشخیص داده و اموجی برابر با آن را بیابد.

اکنون همین اموجی به طرف گفتگوی شما فرستاده می شود. بر تصویر این حالت هم امکان دارد. یعنی وقتی در پولیگرام پستی ارسال می کنید، به غیر از تماشای تعداد لایک ها و اموجی های دریافت شده به وسیله مخاطبین خود قادر اید از حالت چهره شان در اولین برخورد با پستی که فرستاده اید هم با خبر شوید.

پولیگرام به غیر از مبدل حالت چهره مردم به اموجی که آن را به کمک شبکه های عصبی انجام می دهد، قابلیت های دیگری مانند نمایش موقعیت جغرافیایی حاضرین از پست ها و اشتراک اموجی های متحرک در دیگر شبکه های اجتماعی را هم معرفی می کند.

 

Polygram

 

به غیر از این یک سری فیلتر تصویری زنده هم در اپ معرفی شده که به گفته تیم پولیگرام به وسیله جراحان پلاستیک مجرب دیزاین شده اند، و می توانند چهره شما را دلنشین تر کنند.

برای نگهداری از حریم خصوصی مردم پولیگرام مکانیزمی در اپ تعبیه کرده تا مصرف کنندگان برای آنکه تصویر ها را ببینند، مجبور باشند که با انگشت لایه ماتی را از روی آن ها کنار بزنند. چند ثانیه بعد از کنار زدن این لایه، تصویر از نو مات می شود تا بدین شکل از ثبت اسکرین شات های ناخواسته جلوگیری به رفتار آید.

همزمان با اینکه اکثر شبکه های اجتماعی نو ظهور برای مطرح شدن کار بسیار سختی دارند، نهایتا بدین شکل مطرح شده است که قابلیت های پولیگرام به قدر کافی خوب و دلنشین هستند تا قادر باشند آن را به اپ متمایزی به اشتراک رقبا مبدل کنند. ورژن iOS پولیگرام را می توانید از پلی استور دانلود و نصب نمایید.

برای دیدن جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی با ما در مجله آنلاین کیم کالا همراه باشید.

منبع : دیجی لند

درباره ی نجفی

همچنین ببینید

هوم پاد اپل

آشنایی با هوم پاد اپل و قابلیت های آن

آشنایی با هوم پاد اپل و قابلیت های آن   در این بخش از مجله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *