⁣بیتس و بالمه، دو هدفون لوکس و گران معرفی کردند...

⁣بیتس و بالمه، دو هدفون لوکس و گران معرفی کردند…

⁣بیتس و بالمه، دو هدفون لوکس و گران معرفی کردند…

آیا اسم شرکت فرانسوی «بالمه» (Balmain) تا به حال به گوش‌تان خورده است؟ این شرکت قرار است با همکاری «بیتس» (Beats)، مدل‌های جدیدی از هدست‌های توگوشی Powerbeats 3 و هدفون‌های Studio Wireless بیتس را عرضه کند.

 

⁣بیتس و بالمه، دو هدفون لوکس و گران معرفی کردند...

 

امیدواریم مثل اکثر افراد، شما با شنیدن اسم شرکت بالمه، ذهن‌تان به سمت خانواده‌ی کارداشیان و فک و فامیل آن‌ها نرفته باشد، ولی اگر این جرقه در ذهن‌تان خورده و با شنیدن بالمه، به رابطه‌ی آن‌ها با کارداشیان‌ها رسیده‌اید، باید بگوییم که اشتباه نکرده‌اید. شرکت بیتس قرار است هدفون‌های جدید خودش را که با بالمه ساخته‌اند، با چهره‌ی«کایلی جنر» (Kylie Jenner) تبلیغ کنند. اگر همین حالا سری به وسایت رسمی Beats بزنید، عکس‌های کایلی جنر است که همه جای سایت خودنمایی می‌کنند.

البته از حق نگذریم، جمله‌ای هم از کایلی جنر در صفحه‌ی هدفون‌های بالمه گذاشته شده که چندان بد نیست:

⁣“فرقی نمی‌کند که در چه موقعیتی از زندگی‌تان قرار داشته باشید، آهنگی که دوست دارید را پخش کنید؛ آهنگی که می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید. این کار می‌تواند تمام حال‌تان را عوض کند و حس خوبی به شما بدهد. حتی اگر این اتفاق، فقط چند دقیقه دوام بیاورد، ولی من این فرار که موسیقی به ما اعطا می‌کند را دوست دارم.”
کایلی جنر چندان هم بی‌راه نگفته است. دو هدفون جدید بیتس، در رنگ صورتی روشن عرضه می‌شوند که بیتس اسم «سافاری» را به این رنگ داده است. بیتس می‌گوید که طراحی هدفون‌ها، مد خاص بالمه را به تصویر می‌کشد. همانطور که می‌توانید در تصاویر زیر ببینید، کیف‌هایی همرنگ خود هدفون‌ها به همراه آن‌ها عرضه می‌شود.

⁣قیمت این هدفون‌های جدید بالمه، از مدل‌های معمولی آن گران‌تر است. هدفون Beats Powerbeats 3 به قیمت ۲۴۹ دلار و هدفون Beats Studio Wireless به قیمت ۵۹۹ دلار از همین حالا برای خرید موجود است.

 

⁣بیتس و بالمه، دو هدفون لوکس و گران معرفی کردند...

ایرفون های Powerbeats3 از نظر سخت افزاری نسبت به مدل اصلی تغییری نکرده است و تنها تفاوت آن در طراحی آن است.  رنگ صورتی کمرنگ که اپل آن را “سافاری” نامیده، ظاهری خاص و منحصر به فرد به این محصول بخشیده است. بخش هایی از آن هم به رنگ طلایی است که ترکیب آن با سافاری جلوه ای باشکوه به ایرفون بیتس بخشیده است. اما رنگ دیگراین محصول خاکی است که نسبت به سافاری تیره تر است و ظاهری متفاوت تر به محصول داده است.

 

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

تبلت

اگر قصد خرید یک تبلت خوب و کارآمد را دارید این مقاله را از دست ندهید.

اگر قصد خرید یک تبلت خوب و کارآمد را دارید این مقاله را از دست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *