معرفی ربات های سرگرمی در تلگرام

معرفی ربات های سرگرمی در تلگرام

معرفی ربات های سرگرمی در تلگرام

تلگرام برنامه ای است که در چند سال اخیر جای همه ی مسنجر های محبوب را گرفته و بین مردم محبوبیت خاصی پیدا کرده است. یکی از امکانات تلگرام ربات های آن است.

ربات‌های تلگرامی  دقیقا مانند یکی از دوستان شما هستند که در صورت تمایل شما در لیست دوستان‌تان قرار می‌گیرند و می‌توانید با آنها به صورت ۲۴ ساعته صحبت کنید و بلافاصله از آنها پاسخ مناسب دریافت کنید .

معرفی ربات های سرگرمی در تلگرام

 

ربات فارسی‌جوک – Farsijoke

ربات فارسی‌جو ک همان طور که از اسمش پیداست  یک ربات برای سرگرمی و جوک و لطیفه است .

این ربات  شماره خود را به صورت عمومی در اختیار شما میگذارد که می‌توانید آن را در فهرست Contact گوشی خود ذخیره کنید تا در لیست دوستان شما قرار بگیرد لینک این ربات در این نوشته وجود دارد تنها کافیست  بر  لوگوی سمت راست  نوشته کلیک کنید تا وارد این ربات شوید ، سپس هر  کلمه‌ای  که دوست دارید را بنویسید . تا ربات یک جوک و مطلب خنده دار  برایتان بفرستد.

ربات چهار سوق – Charsoogh

ربات چهار سوق  یک ربات سرگرمی است . توسط دستورات این ربات می‌توانید از امکاناتی مانند فال  حافظ ، طالع بینی ، دریافت لطیفه و جک ، مشاهده سخن بزرگان ، یک آیه تصادفی از قرآن کریم ، جستجوی عکس و … استفاده نمایید .
برای آغاز  باید بر روی لوگوی سمت راست این متن کلیک کنید تا وارد  ربات چهارسوق شوید ، سپس کلمه راهنما را به ربات بفرستید   تا لیست دستوراتی که می‌توانید به این ربات بفرستید برایتان ظاهر شود .

توجه : تمام دستورات چهارسوق با نقطه (dot) شروع می شود.

ربات عماد خان – EmadBot 

ربات عماد خان یکی  از ربات‌های تلگرامی است که امکانات زیر را برای شما فراهم مینماید :
یک بیت شعر تصادفی –  جواب تصادفی –  پند و اندرز به زبان انگلیسی – پیش بینی نمرات درسی – برعکس کردن متن – نمایش تاریخ و ساعت فعلی به وقت ایران – پیشنهاد غذا – ترجمه متن انگلیسی به فارسی یا فارسی به فارسی .
برای آغاز باید  بر روی لوگوی سمت راست این متن کلیک کنید تا وارد ربات عماد خان بشوید . دستوران این ربات با علامت / شروع می‌شوند.

ربات حدیت روزانه – Hadith_robot

توسط  ربات فارسی حدیث روزانه بین ۳ الی ۵ حدیث را در زمانهای مختلف دریافت کنید.شما هر وقت که مایل باشید می‌توانید عضویت خود را  در این ربات لغو کنید.

برای وارد شدن در این ربات ، کافی است بر روی لوگوی سمت راست این متن کلیک کنید تا وارد ربات حدیث بشوید .

ربات بازی رنگ‌ها – Colors_Bot

بازی رنگ‌ها  نام یک روبات فارسی در تلگرام  است که بر خلاف اسمش ربطی به رنگ ها ندارد ! ای ربات هوش شما را در بازی  های فکری به چالش می‌کشد .

در این بازی ، ربات یک عدد با ارقام متمایز در بازه ۱۰۰۰ تا ۹۹۹۹ در نظر میگیرد  و شما باید  اون عدد رو حدس بزنید ، هر بار که یک عدد رو حدس می زنید ربات به شما می گوید  که چند تا از این ارقام با عدد مورد نظر مشترکند و چند تا از این ارقام درست در جایگاه اصلی خود واقع شده‌اند که پاسخ‌های ربات به پیدا کردن عدد صحیح به شما کمک می‌کند.

برای وارد شدنبه  این ربات ، کافی است بر روی لوگوی سمت راست این متن کلیک کنید تا وارد ربات بازی رنگ‌ها بشوید.

 

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

تبلت

اگر قصد خرید یک تبلت خوب و کارآمد را دارید این مقاله را از دست ندهید.

اگر قصد خرید یک تبلت خوب و کارآمد را دارید این مقاله را از دست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *