اسپیکرهای بلوتوثی

معرفی جدیدترین و بهترین اسپیکرهای بلوتوثی

معرفی جدیدترین و بهترین اسپیکرهای بلوتوثی

 

در ادامه این بخش از مجله آنلاین کیم کالا قصد داریم شما عزیزان را با جدیدترین و بهترین اسپیکرهای بلوتوثی آشنا کنیم. برای آشنایی با برترین اسپیکرهای بدون سیم با ما همراه باشید.

برای خرید یک اسپیکر بلوتوثی باید فاکتورهایی همچون دوام باتری، ابعاد به منظور سهولت در جابه‌جایی و مخصوصا کیفیت صدای پخش شده را در نظر گرفت. البته همه این موارد باید در محصولی با قیمت مناسب قرار داشته باشند.اسپیکرهای بدون سیم در سفر، حین تمرین، حین گرد هم آمدن دوستان و بسیاری از زمان‌های دیگر کاربرد دارند. آن‌ها دیگر محدودیتی از نظر نوع اتصال نداشته و لازم نیست برای پخش به وسیله گوشی موبایل، به خود اسپیکر نزدیک بود؛ می‌توان از فاصله‌ای دور حجم صدا را کنترل کرد و موسیقی را به دلخواه تغییر داد.

JBL Charge 3

ویژگی‌ها دوام باتری بالا، مقاومت در برابر نفوذ آب و حجم صدای بالا
قیمت ۱۲۰ دلار
ابعاد ۳٫۴ در ۳٫۵ در ۹٫۱ اینچ
دوام باتری حدود ۲۰ ساعت

با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف، می‌توان JBL Charge 3 را در بالای لیست بهترین اسپیکرهای بلوتوثی سال جاری قرار داد. وجود قابلیت‌هایی همچون مقاومت در برابر نفوذ آب و همچنین توانایی برای شناور ماندن بر روی آب، کیفیت و حجم صدای بالا و مخصوصا عدم نیاز به شارژ شدن در بازه‌های زمانی کوتاه، آن را تبدیل به محصولی ارزشمند می‌کند. پس با سقوط این اسپیکر به درون آب در مهمانی‌ها به هر دلیلی، نه تنها مشکلی برای آن به وجود نمی‌آید، بلکه دیگر لازم نیست برای بیرون کشیدن اسپیکر به عمق آب شیرجه بزنید.

یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده JBL Charge 3، پشتیبانی از قابلیت JBL Connect است که سبب می‌شود بتوان دو اسپیکر را با یکدیگر همگام‌سازی کرد. به این ترتیب حجم صدا شدیدا افزایش پیدا کرده و صدایی استریو و دارای عمق بیشتر دریافت خواهد شد. این مدل علاوه بر حجم بالا، بیس صدای بالایی نیز دارد که هر شنونده‌ای را مبهوت می‌کند.

UE Boom 2

ویژگی‌ها ضد آب، ضد ضربه، امکان کنترل با دستیار صوتی آمازون الکسا
قیمت ۱۳۰ دلار
ابعاد ۲٫۵ در ۲٫۵ در ۷ اینچ
دوام باتری حدود ۱۵ ساعت

اسپیکر بلوتوثی UE Boom 2 دومین گزینه برتر پیش رو است که همانند مدل قبلی، از قابلیت‌هایی همچون مقاومت در برابر نفوذ آب و وارد آمدن شوک بهره می‌برد. این مدل با JBL Charge 3اختلاف قیمت زیادی نداشته و تنها ۱۰ دلار از آن گرانتر است. یکی از مهمترین ضعف‌های آن در مقایسه با بهترین اسپیکر بلوتوثی سال، داشتن ۵ ساعت دوام باتری کمتر است. با این حال ۱۵ ساعت عدم نیاز به شارژ مجدد، در مقایسه با بسیاری از اسپیکرهای بلوتوثی بازار مطلوب است.

یکی از ویژگی‌های مهم این محصول، امکان اتصال راحت آن به دستیار مجازی آمازون الکسا است. به این ترتیب می‌توان تنها با صدای خود فرمان‌هایی را صادر کرد. همچنان می‌توان اسپیکر UE Boom 2 را تنها با استفاده از دکمه UE کنترل کرد؛ یک مرتبه فشار دادن به معنی پخش، فشار دادن مجدد به معنی توقف و یا شروع مجدد، دو مرتبه لمس دکمه به معنی تعویض آهنگ و نگه داشتن آن در حکم آغاز همگام‌سازی با یک اسپیکر UE دیگر در محیط اطراف است.

این مدل نسبت به اسپیکر JBL Charge 3 کمی کیفیت صدای بهتری دارد. با این حال برای کاربرانی که به بیس صدای بالا اهمیت زیادی می‌دهند، همچنان اسپیکر JBL پیشنهاد می‌شود.

 

 

اسپیکرهای بلوتوثی

 

Bose SoundLink Mini 2

ویژگی‌ها بهترین از نظر کیفیت صدا
قیمت ۱۸۰ دلار
ابعاد ۴٫۶ در ۵ در ۸٫۹ اینچ
دوام باتری حدود ۱۰ ساعت

از نظر کیفیت صدا، Bose SoundLink Mini 2 ایده‌آل‌ترین مورد در بین بهترین اسپیکرهای بلوتوثی ۲۰۱۷ است.

در بین بهترین اسپیکرهای بلوتوثی سال جاری، سبک طراحی و ظاهر اسپیکر Bose SoundLink Mini 2 از همه قدیمی‌تر است. همچنین دوام باتری آن در مقایسه با JBL Charge 3 به نصف و در مقایسه با UE Boom 2 به دو سوم کاهش پیدا می‌کند. با این حال از نظر کیفیت صدای پخش شده، نسبت به دو اسپیکر قبلی چند سر و گردن بالاتر قرار می‌گیرد. حجم صدای آن به حدی است که می‌توان یک اتاق را با آن روی سر خود گذاشت! کیفیت صدا با افزایش حجم صدا کاهش پیدا نمی‌کند. ابعاد کوچک آن سبب سهولت در جابه‌جایی اسپیکر می‌شود.

Sony SRSXB3

ویژگی‌ها دوام باتری فوق‌العاده، بیس صدای عالی
قیمت ۱۲۵ دلار
ابعاد  ۵ در ۷٫۷ در ۹٫۸ اینچ
دوام باتری حدود ۲۴ ساعت

اگر زیاد به مسافرت رفته و نیازمند خرید یک اسپیکر دارای عمر باتری بالا هستید، در بین بهترین اسپیکرهای بلوتوثی سال ۲۰۱۷، بهترین گزینه پیش رو Sony SRSXB3 است. پسوند XB در نام این مدل به معنی Extra Bass است بیس صدای فوق‌العاده آن را گوش‌زد می‌کند. با این حال از نظر کیفیت صدا نمی‌توان اسپیکر Sony SRSXB3 را در زمره بهترین‌ها قرار داد.

+Beats Pill

ویژگی‌ها داشتن ظاهری زیبا
قیمت ۱۶۰ دلار
ابعاد  متوسط
دوام باتری حدود ۱۲ ساعت

برای افرادی که در لیست بهترین اسپیکرهای بلوتوثی به دنبال محصولی با ظاهری بسیار زیبا می‌گردند، +Beats Pill می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل باشد، هر چند قیمت این مدل با توجه به امکانات آن کمی بالاست. کیفیت صدای پخش‌کننده بسیار عالی است، اما برای دریافت بهترین بیس صدای ممکن، باید آن را بر روی میز و نزدیک به دیوار قرار دهید. برای تقویت صدا می‌توان دو اسپیکر +Beats Pill را با یکدیگر همگام‌سازی کرد که قابلیت بسیار جذابی است. در مقایسه با بهترین اسپیکرهای بلوتوثی از نظر عمر باتری، دوام باتری این مدل کمی پایین است.

Jawbone Mini Jambox

ویژگی‌ها قیمت مناسب، ظاهری متفاوت
قیمت ۵۰ دلار
ابعاد  متوسط
دوام باتری حدود ۱۰ ساعت

بین بهترین اسپیکرهای بلوتوثی سال جاری، Jawbone Mini Jambox یکی از بهترین موارد از نظر قیمت خرید است. این محصول در مقایسه با سایر مدل‌های معرفی شده در این مطلب کمی قدیمی‌تر محسوب می‌شود. با این حال ظاهر خاص و زیبای آن در کنار قیمت مناسب، سبب شد از آن نام ببریم. ابعاد کوچک و شکل متقارن اسپیکر سبب جابه‌جایی راحت آن می‌شود

در مقایسه با سایر اسپیکرهای دارای قیمت حدود ۵۰ دلار، کیفیت صدای Jawbone Mini Jambox بسیار خوب است. با توجه به قیمت محصول می‌توان عمر باتری ۱۰ ساعته آن را قابل قبول عنوان کرد.

 

اسپیکرهای بلوتوثی

 

Vava Voom 20

ویژگی‌ها قیمت مناسب در مقایسه با کیفیت صدا
قیمت ۷۰ دلار
ابعاد  متوسط
دوام باتری حدود ۱۰ ساعت

Vava Voom 20، یکی دیگر از بهترین اسپیکرهای بلوتوثی ۲۰۱۷ است که در مقایسه با قیمت ۷۰ دلاری خود، کیفیت صدای بسیار قابل قبولی را به کاربر ارائه می‌کند. دوام باتری تقریبا پایین آن در مقایسه با بهترین‌ها از نظر میزان عمر باتری می‌تواند برای برخی کاربران آزاردهنده باشد.

DOSS Touch

ویژگی‌ها ارزان قیمت‌ترین مدل در بین بهترین اسپیکرهای بلوتوثی ۲۰۱۷
قیمت ۳۰ دلار
ابعاد  متوسط
دوام باتری حدود ۱۰ ساعت

برای کاربرانی که می‌خواهند با پرداخت کمترین هزینه ممکن، یکی از بهترین اسپیکرهای بلوتوثی سال را خریداری کنند، DOSS Touch یکی از گزینه‌های پیش رو است.قیمت این اسپیکر تنها سی دلار و کیفیت صدا و باتری آن بسیار عالی می باشد .بدین ترتیب این اسپیکر یکی از بهترین گزینه ها برای یک خرید ایده آل است.

منبع : دیجیتال تست

درباره ی نجفی

همچنین ببینید

تبلت

اگر قصد خرید یک تبلت خوب و کارآمد را دارید این مقاله را از دست ندهید.

اگر قصد خرید یک تبلت خوب و کارآمد را دارید این مقاله را از دست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *