بازی ایرانی مبارزه در خلیج عدن2

بازی ایرانی مبارزه در خلیج عدن۲

بازی ایرانی مبارزه در خلیج عدن۲

بازی مبارزه در خلیج عدن یک بازی ایرانی در سبک تیراندازی و جنگ مباشد.این بازی  اولین بازی ارتش جمهوری اسلامی ایران است، که توسط موسسه رسانه پرداز آمیتیس طراحی و ارایه شده است. شما در نقش یکی از تکاوران نیروی دریایی ارتش ایران به جنگ با دزدان دریایی منطقه خلیج عدن باید بپردازید.

بازی ایرانی مبارزه در خلیج عدن2

نسخه تلفن همراه بازی «خلیج عدن ۲» با حضور جمعی از فرماندهان لشکری در نمایشگاه الکامپ ۹۶ رونمایی شد.این بازی با حضور امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی و امیر گلفام رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش ،حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و امیر شاهین تقی خانی سخنگوی ارتش در نمایشگاه الکامپ امسال رونمایی شد.

بازی «مبارزه در خلیج عدن» از اولین بازی‌های ایرانی است که به جنگاوری مدرن میپردازد و در زمان حال روی می‌دهد و در آن بازیکننده نقش یکی از تکاوران نیروی دریایی ارتش ایران به ماموریت‌های مهم و حساس در آب‌های بین‌المللی میرود و بازی میکند.

داستان این بازی نبرد تکاوران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در برابر دزدان دریایی منطقه خلیج عدن است، این دزدان دریایی اقدام به ربودن کشتی‌ها و نفت کش‌های تجاری عبوری از خلیج عدن میکنند. بازی با دزدیده شدن یک کشتی تجاری ایرانی شروع  می‌شود که سرنشینان  بی‌دفاع کشتی  در آن به قتل رسیده میشوند.

نیروی دریایی ارتش ایران با طراحی عملیات شکار اره ماهی که لقب رییس دزدان دریایی این منطقه است، برای نجات خدمه و بازپس‌گیری کشتی دزدیده شده واردجنگ  با دزدان دریایی میشوند .

در مرحلهٔ اول این بازی که لمس دلهره نام دارد، بازی  در نقش یکی از خدمه یک کشتی تجاری ایرانی ایفا میشود که در آخر توسط دزدان دریایی کشته میشود. دربقیه مراحل بازی بازیکن در نقش ناوبان شفیعی در تیم عملیاتی فاتح حضور خواهد یافت.

 

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

تبلت

اگر قصد خرید یک تبلت خوب و کارآمد را دارید این مقاله را از دست ندهید.

اگر قصد خرید یک تبلت خوب و کارآمد را دارید این مقاله را از دست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *