هاستینگ

آشنایی با برترین هاستینگ های ایران در سال ۲۰۱۷

آشنایی با برترین هاستینگ های ایران در سال ۲۰۱۷

اگر به کار سایت و دنیای آنلاین علاقه مند باشید حتما تا به حال با کلمه هاستینگ آشنا شده اید . هنگام طراحی یک سایت جدید انتخاب هاستینگ خوب از اهمیت زیادی برخوردار است به همین منظور ما در این بخش از مجله آنلاین کیم کالا به معرفی برترین هاستینگ های ایران در سال ۲۰۱۷ می پردازیم.

هرگز نمیتوان به طور بقین بهترین شرکت هاستینگ را معرفی کرد اما با این حال آمار می‌تواند در انتخاب بهترین‌ها کمک شایانی نماید. ما به دو صورت می‌توانیم شرکت‌های هاستینگ را معرفی کنیم. یکی از نظر تعداد مشتری و سهم بازار و دیگری از نظر امتیاز کاربران.

در سال ۲۰۱۷ در بین هاستینگ‌های ایران از نظر تعداد مشتری و سهم بازار شرکت هاست ایران «HostIran» با سهم ۹٫۸۲ درصد در رتبه نخست قرار دارد و بعد از آن پارس آنلاین «Pars Online» با ۶٫۹۱ درصد در جایگاه دوم ایستاده است. البته پارس آنلاین به خودی خود این جایگاه رو کسب نکرده و شرکت‌های واسطه‌ی زیادی اقدام به فروش هاست‌های این شرکت می‌کنند. تبیان «Tebyanidc» نیز با ۵٫۶۴ درصد سهم جایگاه سوم را در اختیار دارد که این شرکت نیز مانند پارس آنلاین بیشتر با فروش واسطه‌ای به این جایگاه دست پیدا کرده است.

 

 هاستینگ

 

هاست دی ال نیز «HostDL» که یک شرکت هاستینگ قدیمی در ایران است توانسته ۴٫۲۵ درصد از سهم بازار ایران را از آن خود کند و جایگاه چهارم را بدست آورد. در جایگاه پنجم تا دهم نیز به ترتیب پارس دیتا، ایران هاست، پارس پک، ایران سمانه، شاهراد و میهن وب هاست قرار دارند که سهم مجموع آنها در حدود ۵ درصد است!

  • هاست ایران:  ۹٫۸۲ درصد
  • پارس آنلاین: ۶٫۹۱ درصد
  • تبیان: ۵٫۶۴ درصد
  • هاست دی ال: ۴٫۲۵ درصد
  • پارس دیتا: ۱٫۲۸ درصد
  • ایران هاست: ۱٫۱۳ درصد
  • پارس پک: ۱٫۰۱ درصد
  • ایران سمانه: ۰٫۹۵ درصد
  • شاهراد: ۰٫۸۳ درصد
  • میهن وب هاست: ۰٫۲۷ درصد

اما اگر از نظر امتیاز و رضایت مشتری بخواهیم به شرکت‌های هاستینگ نگاه کنیم، اوضاع کمی فرق خواهد کرد و البته به طور دقیق نیز نمی‌توان اظهار نظر کرد! اما با این حال در بین هاستینگ های ایران هاست دی ال، پارس آنلاین و هاست ایران دارای امتیاز مناسبی هستند و توانسته اند با پاسخ گویی مناسب، ارائه‌ی سرویس با آپتایم بالا و همچنین خدمات متنوع، رضایت کاربران را تا حدی جلب کنند. البته شرکت‌های کوچک‎تری همچون نت افراز و … نیز هستند که خدمات خوبی ارائه می‌دهند اما این هاستینگ ها هنوز به نقطه ای نرسیده‌اند که بتوانند نظر وب سایت های بزرگ را جلب کنند.

پیشنهاد شما در انتخاب بهترین هاست ایرانی چیست ؟ نظرات خود را با ما در مجله آنلاین کیم کالا درمیان بگذارید.

منبع : دیجی رو

درباره ی نجفی

همچنین ببینید

هوم پاد اپل

آشنایی با هوم پاد اپل و قابلیت های آن

آشنایی با هوم پاد اپل و قابلیت های آن   در این بخش از مجله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *