۵ اشتباه رایج آرایش کردن و راهکارهای رفع آن

۵ اشتباه رایج آرایش کردن و راهکارهای رفع آن

همه فکر می کنند آرایش کردن کار ساده ای است این در صورتی است که ممکن است خانم ها را به چالش های زیادی بکشاند. و اگر با روش های صحیح آرایش را ندانید ممکن است به جای زیبا شدن زشت و مصنوعی دیده شوید.

.

5 اشتباه رایج آرایش کردن و راهکارهای رفع آن

.

۵ رایج اشتباه آرایش کردن و روش های تصحیح آن:

۱ – استفاده از اسفنج برای گذاشتن کرم زیرسازی یا پنکک روی پوست

به جای اسفنج و پدهای آرایشی از برس های بزرگ برای قرار دادن کرم زیرساخت یا پنکک روی پوست بهره بگیرید. البته در طول روز برای صاف و یکدست کردن پوست می توانید از اسفنج استفاده کنید.

۲ – کرم را درست روی صورت نمی مالید

کرم زیرسازی را ابتدا در مرکز صورت خود یعنی روی گونه ها بمالید و سپس به سراغ چانه و در آخر پیشانی بروید. میک آپ آرتیست ها، بینی را آخرین گزینه برای استفاده از کرم در نظر می گیرند. حتی می توانید کرم را پس از اتمام آرایش روی بینی خود بمالید. این کار باعث می شود تا چهره طبیعی تر به نظر برسد.

۳ – کرم زیرساخت را به خوبی روی صورت پخش نمی کنید

برخی از خانم ها فراموش می کنند که کرم را در بالای بینی یا زیر خط چانه هم بمالند. تا حد امکان باید همه اجزای صورت را با کرم پودر پوشش دهید تا یکدست شده و چند رنگ دیده نشود.

۴ – خط لب نمی کشید

رژلب را همین طور بدون خط لب روی لب های خود نکشید. چند دقیقه به خود فرصت داده، با استفاده از قلم مو یا مدادهای مخصوص، خطوط لب خود را مشخص کرده و سپس رژ را روی آن بکشید. این باعث می شود تا لب های شما زیباتر به نظر برسند.
بد نیست بدانید، کشیدن رژ با قلم مو باعث می شود تا رژ دوام بیشتری داشته باشد. همچنین اشاره کنیم که اگر قصد استفاده از رژلب مایع را دارید، دیگر لازم نیست خط لب بکشید.

۵ – اشتباه رژ می زنید

بسیاری از خانم ها هنگام رژلب زدن، لب های خود را باز کرده و حالتی از لبخند را تداعی می کنند، سپس رژ را روی لب می مالند. اما فیلیپس در این رابطه بیان داشته که این کار اشتباه است زیرا باعث می شود هنگام بستن دهان، لب ها چروک به نظر برسند.
برای داشتن لب های صاف و یکدست، لب های خود را ببندید و سپس رژ بزنید.

 

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

سه رنگ رژلب کاربردی

سه رنگ رژلب کاربردی

سه رنگ رژلب کاربردی رژ لب و برق لب از پرطرفدار ترین لوازم آرایشی هستند. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *