چه کرم پودری بخریم؟

چه کرم پودری بخریم؟

چه کرم پودری بخریم؟

کرم‌پودر از لوازمهای آرایشی است که  در زیبایی صورت بسیار موثر است اما اگر رنگ  آن مناسب شما باشد، می‌تواند نقص‌های چهره تان را بپوشاند و شما را زیبا کند اما انتخاب نادرست کرم پودر می‌تواند حالت ماسیدگی روی چهره  ایجاد کند. ما دراین مطلب میخواهیم به شما راهنمای خرید کرم پودر را به شما بگوییم.

چه کرم پودری بخریم؟

 هنگام خرید کرم‌پودر ۳ رنگ را تست کنید؛ رنگ همرنگ پوستتان، طیف رنگی روشن‌تر و طیف رنگی تیره‌تر. این ۳ رنگ را روی خط چانه امتحان کنید و صبر کنید تا آنها جذب شوند. هر کدام که محوتر شد، یعنی برای پوست شما مناسب‌ است.
کرم پودرمایع
کرم‌پودرهای مایع پوشانندگی ضعیفی دارند. تعداد مصرف‌کنندگان این محصول زیاد است این نوع کرم ها مناسب همه پوست ها هستند. این نوع کرم‌پودر را به آسانی با اسفنج مرطوب می‌توان روی پوست پخش کنید. استفاده از مرطوب‌کننده زیر این کرم پودر  مشکلی ایجاد نمی‌کند.
کرم پودرفومی
میزان پوشش‌ موس‌ها (فوم‌ها) متوسط میباشد. این  کرم‌پودر،  ترکیبی از پودر و کرم مرطوب‌کننده و مناسب پوست‌های مختلط و چرب می باشد. هنگام مصرف موس‌ها باید کمی آنها را در دستتان گرم کنید تا بهتر روی پوست بنشیند.
کرم پودرخامه‌ای
کرم پودر های خامه‌ای  پوشانندگی بالایی  دارند.این کرم ها به آسانی روی پوست پخش می‌شوند. به‌علت  غلظت بالا و پوشانندگی بالا و ماندگاری خوبب بسیار پرطرفدارند.
کرم پودررنگی
این کرم های مرطوب‌کننده‌نوعی کرم‌پودر هستند.  پوشانندگی آنها  متوسط رو به ضعیف است و مناسب افرادی است که آرایش کمی میکنند وتنها میخواهند پوستشان را مرطوب کنند و کمی هم به پوستشان رنگ بدهند.
کرم پودر بالشتی
این نوع کرم‌پودر مایع است و پوشانندگی بسیار کمی دارد، اما بسیار پرطرفدار است. این کرم پودر به هیچ وجه مشکل پوستی  ایجاد نمی‌کند. کرم‌پودر بالشی به همراه  اسفنج استفاده می‌شود.
کرم پودر سرمی
میزان پوشش‌دهی کرم‌پودرهای سرمی بسیار پایین  است. این کرم‌پودرها معمولا لک‌ها را محو نمی‌کند، ولی چین و چروک را کمتر می‌دهد.  این نوع کرم‌پودر به‌ علت نوع بافتش به عمق چروک ها نفوذ میکند و با پر کردن شیارها چین و چروک را محو می‌کند.اکثر کرم‌پودرهای سرمی دارای ترکیبات ضد‌پیری و مواد سفید‌کننده و روشن‌کننده پوست هستند.
کرم پودر کرمی
کرم‌پودرهای کرمی مثل کرم پودرهای  خامه‌ای  معمولا برای گریم استفاده می‌شوند، پوشانندگی بالایی دارند. پایه آنها روغنی است و  ماندگاری طولانی دارند و درمان مناسبی برای پوست‌های خشک هستند.
کرم پودرخمیری
این  کرم‌پودرها  پوشانندگی کمی دارند و چندکاره هستند. در عین رنگی‌بودن و پوشاندن نسبی لک‌های صورت، مرطوب‌کننده هستند و حاوی ضد‌آفتاب و ترکیب‌های آنتی‌اکسیدان و ضد‌چروک‌اند. این نوع کرم‌پودر بهترین نوع برای استفاده روزانه است.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

نکاتی درباره ی اپیلاسیون ناحیه تناسلی

نکاتی درباره ی اپیلاسیون ناحیه تناسلی

نکاتی درباره ی اپیلاسیون ناحیه تناسلی از بین بردن موهای ناحیه تناسلی سخت تر از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *