هزینه و روش کاشت ابرو با موی طبیعی چگونه است؟

هزینه و روش کاشت ابرو با موی طبیعی چگونه است؟

هزینه و روش کاشت ابرو با موی طبیعی چگونه است؟

ابروها یکی از مهم ترین روش های فهمیدن سن افراد هستند ؛ هنگامیکه می‌خواهید  دارای ظاهری جوان و پوستی صاف باشید، توجه به ابروها یکی از مهم ترین کارها برای زیبا کردن صورت است . معمولا افراد به علت داشتن ابروهای کم‌پشت، سنشان بیشتر به نظر میرسند، حتی اگر بقیه اعضای صورت بدون چین‌وچروک  و صاف باشند . کاشت ابرو با موی طبیعی، راهی  تاثیر گذار برای افزایش حجم ابروها است. نتیجه پایانی کاشت ابرو با موی طبیعی ، ابروهایی طبیعی است که سالم و پرپشت دیده میشوند و  باعث می‌شوند که ظاهر جوان‌تری پیدا کنید. مراحل کاشت  ابرو بسیار ساده است و  بسیار با دقت انجام می‌ شود، برای همین است که دیگران به‌سختی متوجه تغییر ایجادشده در چهره شما می‌شوند. کاشت ابروی طبیعی توسط یک دکتر چیره دست باید انجام شود  و بین ۲ تا ۳ ساعت طول می کشد.

هزینه و روش کاشت ابرو با موی طبیعی چگونه است؟

افراد مناسب برای کاشت ابرو

کاشت ابرو با موی طبیعی، برای همه ی افرادی که می‌خواهند ابروهای زیباتری داشته باشد، عمل مناسب است. این عمل علل الخصوص برای افرادی  که ابروهای کم‌پشت‌تری دارند بسیار مناسب است .

بعضی از علت ها و شرایط کاشت ابرو طبیعی به شرح زیر است:

  • پیرایش بیش‌ازحد ابرو
  • درمان با پرتودرمانی یا شیمی‌درمانی
  • جای زخم یا آسیب پوستی ( مثل سوراخ شدن، سوختگی یا خالکوبی)
  • کندن موی ابرو (رفتار خود آزارنده که شامل کشیدن و کندن ابرو می‌شود)
  • تصمیم بیمار (انجام کاشت موی ابرو یک تصمیم بسیار شخصی است)

نتیجه نهایی کاشت ابرو با موی طبیعی را شما انتخاب می‌کنید. کاشت موی ابرو به این معناست که ابروهای شما شکل زیبایی پیدا می‌کنند و طاسی منطقه‌ای ندارد و ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر به شما می‌دهند.

خصوصیات مثبت کاشت ابرو با موی طبیعی

  • چهره‌ای جوان‌تر و شاداب‌تر به همراه ابروهایی متقارن و زیبا
  • دائمی‌تر و طبیعی‌تر از روش‌های دیگر
  • صرفه‌جوئی در وقت و قیمت کاشت ابرو

علل ریزش ابروها

موی ابرو  به دلایل مختلفی دچار ریزش می‌شود. بیماری‌هایی  هم هستند که باعث ریزش ابرو میشوند مانند بیماری کم‌کاری تیرویید .  آسیب یا تصادفات هم  ممکن است موجب ریزش موی ابرو شوند. ریزش موی ناشی از جراحی، نیز به دلیل انجام عمل‌ها برای درمان سرطان پوست یا جراحی‌های دیگر در این ناحیه اتفاق می‌افتد. بعضی از افراد صرفاً به‌صورت مادرزادی ابروهای کم‌پشتی دارند و می‌خواهند با کاشت ابرو، ابروهای پرپشت‌تری داشته باشند.

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابروی طبیعی به عوامل مختلفی بستگی دارد که با توجه به ویژگی های هر بیمار مانند ناحیه پوشش کاشت ابرو، ضخامت و تراکم ابروها و تعداد گرافت های موی موردنیاز برای به دست آوردن ابروهای طبیعی و زیبا فرق می‌کند.هزینه کاشت ابرو در طول جلسه مشاوره اولیه بر اساس وضعیت منحصربه‌فرد شما موردبحث قرار می‌گیرد. در کاشت ابرو هزینه ها و مشاوره صحیح در هنگام مراجعه به پزشک ، به رضایت نهایی از نتیجه عمل کمک خواهد کرد .

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

سه رنگ رژلب کاربردی

سه رنگ رژلب کاربردی

سه رنگ رژلب کاربردی رژ لب و برق لب از پرطرفدار ترین لوازم آرایشی هستند. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *