مشکلاتی که با دکلره برای مو به وجود می آید

مشکلاتی که با دکلره برای مو به وجود می آید

دکلره کردن مو تکنیکی برای روشن و بلوند کردن مو است که امروزه طرفدران زیادی پیدا کرده است و از مواد شیمیایی مانند هیپوکلریت کلسیم که برای تصفیه آب استفاده می شود و یک ماده سفید کننده تشکیل شده است البته با این ماده می توان انواع رنگ ها را روی مو به وجود آورد.

.

مشکلاتی که با دکلره برای مو به وجود می آید

.

استفاده زیاد از دکلره باعث ضرر های زیادی برای مو ها می شود که بعضی اوقات مدت ها طول می کشد تا این مشکلات رفع شوند . و کسانی که پوست نازک و حساسی دارند برای این کار باید دقت زیادی به خرج دهند زیرا ممکن است موهایشان ریزش پیدا کند یا حتی سفید شود و خشک شود و باعث موخوره مو شود.

چه کنیم عوارض دکلره برای ما کمتر شود؟

۱- برای تیره کردن موهایتان معمولا مشکل و محدودیتی وجود ندارد ولی اگر می خواهد دکلره کنید بهتر است این کار را بیشتر از ۱ تا ۲ انجام ندهید تا آسیب کمتری به موهایتان وارد شود

۲- هر وقت خواستید موهایتان را دکلره کنید قبل از این که این کار را روی تمام موهایتان انجام دهید اول روی قسمتی از موهایتان تست کنید تا مطمئن شوید که حساسیت ندارید این حسایت ممکن است خود را به صورت قرمزی و خارش پوست نشان دهد.

۳- بعد ار دکلره برای شستشوی موهایتان از شامپو بچه یا شامپو های ملایم استفاده کنید تا باعث لطافت و نرمی موهایتان شود و بتوانید موهایتان را راحت تر شانه کنید و پس از آن موهایتان را با سرم مو و لوسیون استفاده کنید و سعی کنید تا آنجاییکه می توانید از سشوار  استفاده نکنید.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

سه رنگ رژلب کاربردی

سه رنگ رژلب کاربردی

سه رنگ رژلب کاربردی رژ لب و برق لب از پرطرفدار ترین لوازم آرایشی هستند. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *