مراحل صحیح آرایش کردن

مراحل صحیح آرایش کردن

همه کارها برای درست انجام شدن به یک ترتیب نیاز دارند آرایش کردن هم برای اینکه ظاهر خوب و ماندگاری بالایی داشته باشد نیز به یک ترتیب نیاز دارد.ما امروز میخواهیم مراحل صحیح آرایش کردن را به شما آموزش دهیم.

 

مراحل صحیح آرایش کردن

۱-استفاده از پرایمر یا مرطوب کننده

از بین این دو یکی را انتخاب کنید، زیرا  مرطوب کننده باعث اختلال در عملکرد پرایمر میشود. به یاد داشته باشید که همیشه از ضد آفتاب  استفاده نمایید.

۲-فونداسیون

وقتی که از سایه چشم استفاده می‌کنید ریزش در آرایش چشم شما ایجاد نمی شود. اگر لوازم آرایش مستقیما روی پوست تمیز بنشینند، پاک کردنشان سخت‌تر خواهد شد.پس بهتر است با فونداسیون بوم نقاشی‌مان را آماده کنیم و سپس روی بوممان سعی و خطا کنیم و آرایشمان را تکمیل نماییم.

۳-استفاده از کانسیلر

برای استفاده از کانسیلر باید تا اتمام پوشاندن صورتتان با فونداسیون صبر کنید، فونداسیون قسمت بزرگی از کار را برایتان انجام خواهد داد.پیشنهاد میشود کانسیلر را روی نقاط تیره و جای جوش بزنید.

۴-پودر روشن کننده

مقدار خیلی کمی پودر روشن کننده به صورتتان بزنید. این کار کمک می‌کند تا اگر سایه چشمتان ریخت، پاک کردنش راحت‌تر باشد. همچنین زمان مورد نیاز برای انجام باقی آرایشتان را برای شما فراهم خواهد ساخت.

۵-آرایش چشم و لب

آرایش چشم: سایه چشم، خط چشم، و سپس ریمل.

آرایش لب‌: نرم کننده لب، خط لب، رژ لب، و سپس برق لب. قبل از اینکه رژ لب بزنید، روی تمام لبتان را با خط لب بکشید و با نوک انگشتتان آنرا ماساژ دهید. و البته فقط اگر می‌خواهید، برق لب بزنید.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

طرز ساختن صابون زردچوبه در منزل

طرز ساختن صابون زردچوبه در منزل

طرز ساختن صابون زردچوبه در منزل صابون زردچوبه برای روشن و جوان شدن پوست بسیار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *