طریقه استفاده از کانسیلر

طریقه استفاده از کانسیلر

طریقه استفاده از کانسیلر

کانسیلر به نسبت کرم پودر، بسیار  تاثیر گذار تر و بیشتر سیاهی‌ها و لک‌ها را پوشش میدهد و پوست را روشن‌تر از قبل  نشان می‌دهد. ما در اینجا چند مورد از اصلی‌ترین دلایل استفاده  از کانسیلر را آورده‌ایم. با ماهمراه باشید.

طریقه استفاده از کانسیلر

زیر چشم

تغییر رنگ صورت، به دلایل زیادی مانند کم خوابی، زیر چشم‌ها اتفاق می‌افتد. استفاده از کانسیلر با ضربات آرام در زیر چشم باعث می‌شود سایه ای روشن تر از رنگ  پوستتان دور و اطراف چشم تشکیل شود و باعث می‌شود نگاه شما  هوشیارتر بنظر برسد. از کانسیلرهای کرمی برای این کار استفاده کنید.

در اطراف بینی

اطراف سوراخ‌های بینی به دلایل مختلفی مثل تنفس و آلرژی فصلی ممکن است قرمز شوند که این اتفاق موجب می‌شود بینی ما بزرگتر جلوه کند. استفاده از کانسیلر بر روی بینی موجب یکدست شدن رنگ پوستتان می‌شود و موجب میشود تا در فصل گرده افشانی گل‌ها، زیبا به نظر برسید! سعی کنید از یک کانسیلر با پوشانندگی بالا و دارای قلم استفاده کنید تا ظاهر یکدست‌تری بدست بیاورید.

در اطراف دهان

توسط یک کانسیلر کرمی‌در اطراف دهان، لب‌هایتان را بطور طبیعی برجسته‌تر نشان دهید. هموارتر کردن پوست اطراف لب باعث می‌شود خط لب و لب شما بیشتر به چشم بیاید. بخصوص هنگامی‌که از یک رژ لب آتشین قرمز و یا آلویی استفاده کنید. اگر رژ لبتان به اندازه‌ی کافی روشن نیست مقدار کمی‌ کانسیلر به روی لبتان بزنید تا روشنایی رژ لبتان را بیشتر کنید.

روی لک‌ها

کانسیلر بهترین دوست پوست‌های مستعد جوش است. هنگامی‌که لایه‌ی ضخیم کرم پودر باعث ایجاد یک ظاهر مصنوعی و گچی روی صورت می‌شود، استفاده از کانسیلر بصورت پراکنده به روی لکه‌ها و جای جوش‌ها یک راه عالی برای پوشاندن تمام چیزهاییست که کسی نمی‌خواهد ببیند، بدون اینکه قسمت‌های صاف و بدون لک پوستتان را زیر لایه‌ای از کرم بپوشانید. برای این موارد می‌توانید از کانسیلر‌های مدادی استفاده کنید تا لکه‌های قرمز را بدون هیچ کثیف کاری و با ظرافت بپوشانید. نکته: برای یک دست کردن قسمتی که از کانسیلر استفاده کرده‌اید با بقیه پوستتان، از پودر استفاده کنید تا بهتر بنظر برسید.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

نکاتی درباره ی اپیلاسیون ناحیه تناسلی

نکاتی درباره ی اپیلاسیون ناحیه تناسلی

نکاتی درباره ی اپیلاسیون ناحیه تناسلی از بین بردن موهای ناحیه تناسلی سخت تر از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *