روش های جوانسازی پوست

روش های جوانسازی پوست

روش های جوانسازی پوست

سن  یک عدد است. بسیاری ازعوامل وجود دارند که ربطی به سن و سال زندگی شما ندارند. صرف نظر از سن شما بسیاری از چیزهای فوق العاده ساده وجود دارد که شما می توانید برای حفظ چهره ی سالم و درخشنده انجام دهید. پوست یکی از عواملی است که سن شما را در ظاهر نشان میدهد. برخی از افراد هستند که سن کمی دارند ولی پوست پیری دارند ما امروز میخواهیم روشهای جوان نشان دادن پوست را به شما آموزش دهیم.

روش های جوانسازی پوست

 

۱. از محصولات آرایشی اورجینال استفاده کنید

زمای که برای خرید محصولات آرایشی به لوازم آرایش فروشی می روید، سه ماده‌ی قدرتمند هست که شما باید برای حفظ جوانی پوست به دنبال آن ها بگردید، ۱-دنبال یک سرم دارای آنتی اکسیدانهایی مانند ویتامین C باشید، که به روشن سازی پوست شما کمک خواهد کرد. ۲-رتینوئیدها که عملکرد سلول ها را افزایش میدهد و به تقویت نوسازی کلاژن کمک می کند۳- آلفا هیدروکسی اسید exfoliatorکه به حذف لایه های سلولهای مرده پوست کمک می کند.

روش های جوانسازی پوست

۲. هر روز  ضد آفتاب بزنید

فرقی ندارد که هوا آفتابی و بسیار گرم باشد یا سرد و بارانی، کرم ضد آفتاب باید همیشه پیش از رفتن به خیابان استفاده شود.  اثرهای تخریبی نور خورشید نه تنها باعث چین و چروک می شود، بلکه می تواند شما را برای ابتلا به سرطان پوست آسیب پذیر کند. از ضدآفتاب با SPF حداقل ۳۰ استفاده کنید و پول خود را برای SPF بیشتر از ۵۰ هدر ندهید.

روش های جوانسازی پوست

 

۳. آرایش پایه سنگین انجام ندهید

آرایش سنگین تمایل به ماندن در بین چروک و یا در خطوط صورت را دارد. چیزی که برای جوان سازی  نیاز است، آرایش پایه ای از مرطوب کننده های شفاف و یا مرطوب کننده رنگی است. از هر چیزی با پایه پودر اجتناب کنید در عوض سعی کنید از پرایمر قبل از آرایش کردن استفاده کنید. پرایمر باعث می شود آرایش پایه هموارتر شود، خطوط و منافذ را پر کنید و گودی های سیاه را به حداقل برسانید و در آخر آرایش اصلی را انجام دهید.

روش های جوانسازی پوست

۴. آرایش براق نکنید

محصولات آرایشی روشن و براق، چین و چروک را بیشتر نمایان می کند. این محصولات جذابیتی را برای پوست به ارمغان نمی آورند و موجب به وجود آمدن خطوط کوچک بر روی پوست می شوند. سایه های تاریک و سبک بهترین انتخاب برای پلک می باشد. از خط چشم مایع نیز اجتناب کنید، که بر پوست ظریف و اطراف چشمان شما اثر می گذارد به جای آن از یک مداد نرم استفاده کنید.

روش های جوانسازی پوست

۵. به فرم صحیح  ابرو توجه کنید

قیچی و موگیر را کنار بگذارید و به یک آرایشگر حرفه‌ای برای درست کردن ابروهای خود مراجعه کنید. چشم‌های پژمرده را می‌توان با کمی قوس ابرو زیبا و زنده کرد. قوس ابرو بخش مهمی از شکل ابرو است که باید تدریجی و ملایم باشد.

روش های جوانسازی پوست

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

نکاتی درباره ی اپیلاسیون ناحیه تناسلی

نکاتی درباره ی اپیلاسیون ناحیه تناسلی

نکاتی درباره ی اپیلاسیون ناحیه تناسلی از بین بردن موهای ناحیه تناسلی سخت تر از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *