روش استفاده از سرم مو

روش استفاده از سرم مو

روش استفاده از سرم مو

سرم مو محصولی است که می تواند وزی مو را  از بین ببرد و باعث درخشندگی و تقویت مو بشود. سرم مو برای کسانی که دارای  موهای خشک و فردارهستند  مناسب است. بهترین راه برای اینکه بفهمید سرم مو برای شما مناسب است استفاده از آن است. به افراد پیشنهاد می شود که سرم مو را به روش های مختلفی استفاده کنند. می توانید از سرم مو قبل از شستشو، بعد از شستشو  و برای حالت دادن و براقی مو استفاده کنید.

روش استفاده از سرم مو

 

پیش از خرید سرم مو جنس موهایتان را بررسی کنید

پیش از خرید سرم مو جنس موهایتان را بررسی کنید و نسبت به جنس موها سرم موی مناسب خود را خریداری کنید.  اگر موهای کم پشتی دارید باید از سرم پرپشت کننده استفاده کنید. اگر موهای نرمی دارید یا نیاز به مرطوب کننده دارد سرم هایی برای این جنس مو وجود دارد. اگر اغلب موهایتان را حالت می دهید، سرم هایی وجود دارد که از مو در مقابل صدمه دیدگی ناشی از فر محافظت می کند.

پیش از شستشوی مو مقداری سرم روی دستتان بریزید

قبل از شستشو بعضی از افراد سرم را به انتهای مویشان می زنند. اینکار مانع وزی و خشک شدن مو می شود. زمانیکه مشغول شستشو هستید برای محافظت مو، سرم بیشتری در مو استفاده کنید.

هنگامی که موها خیس هستند از سرم مو استفاده کنید

هنگام استحمام، خوب است که از شامپو مرطوب کننده و حالت دهنده برای موهای خشک استفاده کنید. اگر موهای تان فر دارد می توانید شامپوی ضد وزی و حالت دهنده برای موهای فر استفاده کنید.پس از اینکه از حمام بیرون آمدید سرم مو را به موهای خیس خود بزنید.

استفاده از سرم مو پس از سشوار

قبل از حالت دادن موها با گرما، اسپری محافظتی در مقابل حرارت را روی موها بکار ببرید. بعد از اینکه موها را حالت دادید، چند قطره سرم در دستتان بریزیدو بر روی موهایتان ماساژ دهید.

 

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

نکاتی درباره ی اپیلاسیون ناحیه تناسلی

نکاتی درباره ی اپیلاسیون ناحیه تناسلی

نکاتی درباره ی اپیلاسیون ناحیه تناسلی از بین بردن موهای ناحیه تناسلی سخت تر از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *