روشهای طبیعی برای سفید کردن دندان

روشهای طبیعی برای سفید کردن دندان

روشهای طبیعی برای سفید کردن دندان

همه ما آزوی داشتن یک لبخند زیبا و جذاب را داریم.اما  هر کسی نمی تواند برای سفید کردن دندان های خود به دندانپزشک برود.  امروز ما چند روش  موثر  برای سفید کردن دندان رامیخواهیم به شما معرفی کنیم که بتوانید دندان های خود را بدون از بین بردن مینای دندان، به طور طبیعی در منزل سفید کنید.

روشهای طبیعی برای سفید کردن دندان

۱- زغال

زغال یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های طبیعی برای سفید کردن دندان ها است. یک قرص زغال چوب را پودر کنید. مسواک خود را خیس کنید و روی آن پودر زغال بریزید و پس از آنکه مسواک زدید دندان هایتان را به خوبی بشویید.

۲- شیر خشک و خمیر دندان

شیر خشک دندان های شما را درست مانند مروارید سفید و سالم میکند. مقداری خمیر دندان را بر روی مسواک خود قرار دهید، کمی شیرخشک را به آن بیافزایید و دندان های خود را بشویید. از این روش ۱ الی ۲ بار در هفته استفاده کنید.

۳- جوش شیرین و آب لیمو

مقداری جوش شیرین روی مسواک خود بریزید و چند قطره آب لیمو را روی آن اضافه کنید تا دندان هایی سفید بدست آورید.توجه کنید که از این روش بیش از یک بار در هفته استفاده نکنید.

۴- بکینگ پودر و آب لیمو

یک قاشق چای خوری بکینگ پودر و یک قاشق چای خوری آب لیمو تازه را مخلوط کرده و با مسواک روی دندان های خود بزنید. این مخلوط را بیش از ۲ دقیقه روی دندان های خود نگه ندارید.از این روش سفید کردن دندان ۱ الی ۲ بار در هفته می توانید استفاده کنید.

۵- نمک دریایی، آب لیمو و خمیر دندان

نصف قاشق چای خوری نمک دریا و چند قطره آب لیمو تازه را با کمی خمیر دندان در یک ظرف مخلوط کنید. سپس ماده به دست آمده را به مدت یک دقیقه روی دندان های خود بمالید سپس دهان خود را بشویید.از این روش سفید کردن دندان ۱ الی ۲ بار در هفته می توانید استفاده کنید.

۶- آب لیمو و آب برای تمیزی دهان

به میزان مساوی آب لیمو و آب را مخلوط کنید و دهان خود را با آن بشویید.از این روش سفید کردن دندان ۱ در هفته استفاده کنید.

۷- سرکه سیب و آب

یک قاشق چای خوری سرکه سیب را در یک لیوان آب بریزید. هر روز صبح پیش از مسواک زدن، دهان خود را با آن شستشو دهید.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

روش رنگ کردن مو با کاکائو

روش رنگ کردن مو با کاکائو

روش رنگ کردن مو با کاکائو کاکائو تنها مخصوص درست کردن کیک ودسر نیست، بلکه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *