رازهای جذابیت آقایان

رازهای جذابیت آقایان

رازهای جذابیت آقایان

اکثر آقایان به دنبال جذابیت فراوان هستند و علاقه دارندکه همه خانمها جذب آنها شوند اما روش های جذاب شدن را نمی دانند. ما امروز یک سری کار هارا به شما معرفی میکنیم که به جذابیت آقایان کمک زیادی میکند.

رازهای جذابیت آقایان

مرتب کردن ابروها

اگر ابروی پیوسته بلند دارید، هرچند وقت یکبار ابروهای خود را کوتاه و مرتب کنید .  هر شش تا هشت هفته یک بار باید این کار را انجام دهید.

برطرف کردن بوی بد دهان

نفس بد بو مشکل بسیار بدی است، اما چگونه بفهمید نفستان بد بو است؟ کافی است پشت دست خود را لیس بزنید، و آنرا  بو کنید.  بوی بد دهان علل زیادی دارد . برخی مردان این مشکل را با یک مسواک یا خوردن پیاز کمتر برطرف میکنند. اگر با وجوداین کارها، باز هم دهان شما بوی بدی میدهد، به دندانپزشک مراجعه کنید.

از بین بردن موی بینی و گوش

هنگامی که موهای بینی می رویند، آنها را از ریشه از بین نبرید. زیرا با این کار آنها هم آسیب می بینند هماینکه، موهای بینی در واقع به تهویه هوا به ریه های شما کمک میکنند. به جای این کار، از موچین برقی برای کوتاه کردن آنها استفاده کنید.

بوی بد بدن

اگر بدنتان بوی خوبی نمی دهد ادکلن بزنید. اما اگر ادکلن زدید، همزمان از صابون، افترشیو، دئودورانت، و کرم معطر صورت استفاده نکنید. بوی بد بدن با ترکیبی از عطر مردانه ایده خوبی نیست.

پوست و آفتاب

پس از سه چهار دهه، خورشید به صورت شما آسیب جدی وارد میکند . بسیاری از چین و چروک هایی که با بالا رفتن سن مرتبط هستند در واقع نتیجه آسیب نور خورشید هستند. برخی مردان آفتاب سوخته به نظر میرسند. برخی دیگر فقط پر چین و چروک به نظر میرسند. با استفاده از کرم ضد آفتاب صورت حاویSPF 30 یا بالاتر از پوست صورت خود محافظت کنید.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

نکاتی درباره ی اپیلاسیون ناحیه تناسلی

نکاتی درباره ی اپیلاسیون ناحیه تناسلی

نکاتی درباره ی اپیلاسیون ناحیه تناسلی از بین بردن موهای ناحیه تناسلی سخت تر از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *