درمارولر برای درمان ترک پوستی یا استریا

درمارولر برای درمان ترک پوستی یا استریا

درمارولر برای درمان ترک پوستی یا استریا

یکی از تجربه های دردناک و چالش برانگیز برای هر زنی زایمان است که پس از آن بانوان در بیشتر اوقات دچار ترک پوستی یا استریا در ناحیه شکم می شوند . البته امکان دارد با کاهش وزن نیز ترکهای پوستی ایجاد شود. بیشتر خانمها بدلیل داشتن ترکهای روی پوستشان خجالت می کشند و دوست دارند پوست بدنشان صاف و بدون نقص باشد. برای از بین بردن استرچ مارک یا ترک های پوستی استفاده از درما رولر و درمان میکرونیدلینگ روشی کاملا مطمئن ،طبیعی و بدون عوارض جانبی می باشد.

درمارولر برای درمان ترک پوستی یا استریا

در این روش با استفاده از سوزن سوراخ های کوچکی در پوست به وجود می آید که به سرعت  در پوست تشکیل کلاژن و الاستین می دهد. نگران نباشید این سوراخ های ریزباعث زخمی شدن پوست نمی شوند و  فقط باعث قرمزی بسیار کمی می شود  که رشد و تکثیر سلول های پوستی و کلاژن های جدید و سالم را تحریک می کند.این اثرات بعد از چند هفته کاملا از بین می رود.

تا کنون میکرونیدلینگ اثرات بسیار مثبتی روی درمان ترک های پوستی داشته است و کسانی که برای از بین بردن ترک های پوست خود از درمارولینگ استفاده کرده اند از آن نتایج خوبی کسب کرده اند. مریت های که درمان با درمارولر نسب به بقیه درمان ها برای استری دارذ:

– بی خطر هستند و نتیجه ای کاملا مطمئن دارند

– روش درمان آسان و راحت دارند

– نتایج قابل قبولی را ارائه میدهند و برون عوارض هستند

 برای خرید و اطلاعات بیشتر درباره ی درمارولر به سایت کیم کالا مراجعه کنید.

دستگاه زیبا سازی پوست درمارولر

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

معرفی گیاهان دارویی ضد سرطان

معرفی گیاهان دارویی ضد سرطان

معرفی گیاهان دارویی ضد سرطان زردچوبه، گیاه جینکو، صبرزرد و … جزو گیاهانی هستند که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *