تجدید آرایش در چند دقیقه

تجدید آرایش در چند دقیقه

هنگامی که خسته ار جایی بر میگردیم و باید به یک مهمانی برویم به چالش شدیدی در باره ی ظاهرمان کشیده میشویم.زیرا خستگی برروی ظاهر و آرایش قبلی مان تاثیر میگذارد و شما باید سریعا دنبال برای راه حلی سریع برای تجدید آرایش خود باشید که ما این روش هارا به شما معرفی میکنیم.

تجدید آرایش در چند دقیقه

 

۱. به آرامی زیرسازی‌تان را درست کنید

 با استفاده از پرایمر، فونداسیون،کرم پودر و مرطوب کننده‌ی رنگی، آرایشتان پس از مدت زمان کمی محو می‌شود. در آب و هوای گرم، شما باید اثرات تعریق را برطرف کنید و در ماه های سردتر، هوای خشک، تمام رطوبت پوستتان را از بین می‌برد که موجب پوسته پوسته شدن آرایشتان می شود.

 با فرارسیدن بعدازظهر ، ناهمواری‌های روی پوست صورتتان را با ضربه زدن به کرم پودر بایک اسفنج ، برطرف کنید. اول اسفنج را نم دار کنید و سپس  برای پوشش صورتتان به اندازه‌ی یک سکه کرم پودر بر روی اسفنج بزنید.

۲. با کانسیلر پوستتان را یکدست کنید 

افرادی که  بعضی نقاط صورتشان دارای پستی بلندی و تیرگی و…. است، می‌توانند با کانسیلرها، این نقاط را بپوشانند و پوستشان را صاف و یکدست کنند. هنگام استفاده از کانسیلر به رنگ آن توجه کنید مثلا وقتی که میخواهید حلقه‌های زیر چشم را می‌پوشانید، از کانسیلری استفاده کنید که پایه‌ی زرد در رنگش وجود دارد تا فقط کمی از رنگ چهره‌ی شما روشن تر باشد.

وقتی لکه‌ها را می‌پوشانید، از کانسیلری استفاده کنید که با رنگ پوستتان هماهنگ باشد. گفته می‌شود که کانسیلرهایی با ته رنگ سبز، قرمزی جوش‌ها را از بین می‌برند. اما این موضوع فقط در موقع عکس گرفتن صادق است. در زیر نور طبیعی، رنگ سبز کاملا مشخص می‌شود.

۳. با یک هایلایت کننده‌ی ابرو، زیباتر شوید

آیا اثار خستگی در صورتتان مشاهده میشود ؟ بجای اینکه به دنبال یک لیوان قهوه باشید،کاری کنید که ابروهایتان در مرکز توجه قرار بگیرند! استفاده از یک هایلایت کننده،  در زیر ابرو ابروهایتان را زیبا میکند.

۴. با سایه زدن در فرو رفتگی داخل چشمتان، بدرخشید

بجای اینکه تمام آرایش چشمتان را دوباره انجام دهید، از سایه برای درخشان کردن چشمتان استفاده کنید. یک سایه‌ی سفید یا کرم روی قلم مو بزنید و به آرامی روی چین داخلی چشمتان بکشید.

۵. رژ لب با رنگ‌های روشن

هیچ چیزی بجز مجموعه ای از رنگهای روشن روی لبهایتان، نمی‌تواند صورتتان را فورا شاداب کند. رنگ‌های روشن مانند صورتی ملایم، تمام چهره‌ی شما را لطیف می‌کند. و رنگهای پر رنگ و خیره کننده مانند قرمز، بنفش، و سرخابی کل صورت شما را روشن می‌کنند. برای شاداب کردن صورتتان در ۳۰ ثانیه، به فکر یک رژ لب روشن و خیره کننده باشید.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

سه رنگ رژلب کاربردی

سه رنگ رژلب کاربردی

سه رنگ رژلب کاربردی رژ لب و برق لب از پرطرفدار ترین لوازم آرایشی هستند. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *