آرایش کردن در 5دقیقه

آرایش کردن در ۵دقیقه

آرایش کردن در ۵دقیقه

برای اکثر ما بعضی اوقات یک قرار ملاقات و یا یک مهمانی فوری پیش می آید که فرصت رفتن به آرایشگاه ها را نداریم از طرفی هم بدون آرایش نمی شود به مهمانی رفت.

ما به شما روشی ارائه میکنیم که در۵ دقیقه خودتان را بیارایید.

آرایش کردن در 5دقیقه

 

اول مخلوطی از کرم مرطوب‌کننده رنگی با کرم پودر را روی صورت خود بمالید. صبر کنید تا این مخلوط روی صورت شما بنشیند، یک سر انگشت ژل پترولیوم روی ابروهایتان بمالید و آن را به سمت بالا مالش دهید.در مرحله ی بعدی دو لایه ریمل را روی مژه‌های بالا و پایینتان بزنید. پس از رژ لب زدن، با یک دستمال آن را خشک کنید و بعد از ان  لایه دوم را بمالید. روی پیشانی، بینی، لب‌ها و چانه‌تان  پنکک بمالید.

 برای تجدید آرایشتان ، کافی است از مراحل زیر استفاده کنید:

۱)آرایشتان را با پاک کننده‌های روغنی از روی لب‌ها و چشمتان پاک کنید و حواستان باشد که پوست اطراف چشمتان  خشک نشود.
۲)  اگر کرم پودرتان نیاز به تجدید کردن دارد، روی آن کمی آب بپاشید و آنرا دوباره روی بینی، پیشانی و چانه کرم‌پودر و روی پلک‌ها و لب‌هایتان بزنید.
۳) آرایش چشمانتان را تجدید کنید. بهترین آرایش برای غروب یک رنگ هماهنگ با رنگ چهره و یک خط چشم ملایم روی پلک بالایی و ریمل مشکی است.
۴) از مقدار کمی وازلین برای حالت دادن ابروها به سمت بالا استفاده‌کنید.
۵) رژ لبتان را بمالید. رنگ قرمز مات برای شب مناسب است. اگر ترجیح می‌دهید از رژ لب روشن استفاده نکنید، از رنگی استفاده کنید که اندکی از آنچه به طور معمول به کار می‌برید، تیره‌تر باشد. ابتدا با مداد لب، خط لب بکشید و پس از مالیدن رژ لب با یک دستمال آن را خشک کنید و لایه دوم را بمالید

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

سه رنگ رژلب کاربردی

سه رنگ رژلب کاربردی

سه رنگ رژلب کاربردی رژ لب و برق لب از پرطرفدار ترین لوازم آرایشی هستند. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *