ساناز سعیدی بازیگر سریال نفس

ساناز سعیدی بازیگر سریال نفس 

ساناز سعیدی بازیگر جوان اولین تجربه اش را با سریال نفس شروع کرده است  و تاکنون تجربه دیگر در عرصه فیلم و سریال نداشته است .که عهده دار نقش اول این سریال می باشد. بازی بسیار مسلط این بازیگر این تصور را از هم اکنون می دهد که آیند بسیار درخشانی خواهد داشت .

.

ساناز سعیدی بازیگر سریال نفس

.

ساناز سعیدی متولد ۸ آبان ۱۳۶۶ در تهران است. اولین سریال و تجربه بازیگری ساناز سعیدی سریال ” نفس ” به کارگردانی جلیل سامان می باشد .

جلیل سامان پیش از این در آثار قبلی‌اش نیز چهره‌های تازه‌ای را به مخاطبان سیما و البته کارگردانان سینما و تلویزیون معرفی کرده بود؛ از جمله سارا بهرامی بازیگر نقش اصلی سریال «پروانه» که پیش از همکاری با سامان، در میان تئاتری‌ها شناخته شده بود اما پای او با این سریال به عرصه تصویر گشوده شد.

«نفس» سومین سریال از سه گانه «جلیل سامان» در ۲۷ قسمت، یک درام روانشناسانه است که در بستر وقایع سیاسی قبل و بعد از انقلاب روی می دهد و در مورد جوانی پر شر و شور است که در بحبوحه وقایع انقلاب رازی در زندگی‌اش فاش می‌شود. او برای رسیدن به حقیقت حوادث پیچیده‌ای را پشت سرمی‌گذارد.

مسعود رایگان، ژاله صامتی، علیرضا کمالی، بهناز جعفری، قربان نجفی، احسان امانی، شهاب شادابی، هادی عامل هاشمی، پژمان جمشیدی با معرفی ساناز سعیدی و با حضور فاطمه گودرزی، هدایت هاشمی، داریوش فرهنگ، معصومه قاسمی پور، رامین راستاد و خسرو شهراز بازیگران این سریال تولید گروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما هستند.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

معرفی فیلم‌های جشنواره فجر سال 96

معرفی فیلم‌های جشنواره فجر سال ۹۶

معرفی فیلم‌های جشنواره فجر سال ۹۶ امسال ۲۲ فیلم داستانی، دو فیلم مستندو يك انیمیشن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *