شخصیت شناسی با رقم آخر سال تولد افراد!

شخصیت شناسی با رقم آخر سال تولد افراد!

شخصیت شناسی با رقم آخر سال تولد افراد!

رقم آخر سال تولد افراد درباره شخصیت آنها چه می‌گوید؟

تا بحال به این فکر کرده بودین که با رقم آخر سال تولد افراد می توان شخصیت آنها را شناسایی کرد؟ بله طی تحقیقات انجام شده مهمترین ویژگی های شخصیتی افراد در رقم آخر سال تولد آنها نهفته است! یک مجله ماهانه در دبی به نام الجمیلا مقاله ای در این خصوص منتشر کرده است که تنها با رقم آخر تولد اشخاص جزئیات و روحیات فرد را شناسایی میکند، با ما همراه باشید…!

.

۰-۱ » فلز:

فلز

افرادی که رقم آخر سال تولدشون عدد ۰ یا ۱ باشید این افراد به آهن (فلز) تشبیه شده اند، و در برابر مشکلات و سختی ها بسیار صبور و مقاوم هستند، این افراد علاقه شدیدی به طلا، زیور آلات گران قیمت، کفش های خاص و لوکس و لباس های شیک و قیمتی هستند، این افراد قادر هستند به تنهایی تصمیمات بزرگی در زندگی خوب بگیرند.

.

۲-۳ » آب:

آب

افرادی که رقم آخر تولد آنها عدد ۲ و یا ۳ باشد، این افراد به آب تشبیح شده اند، این افراد بسیار جذاب، مهربان و بسیار نوع دوست هستند، و همیشه در کمک به دیگران پیش قدم میشوند، آنها دست به خاک بزنند تلاش میشه و برای هر کاری قدم بگذارند موفق خواهند شد.

.

۴-۵ » چوب:

چوب

افرادی که رقم آخر تولد آنها عدد ۴ یا ۵ باشد، بسیار تلاش گر هستند و حتی یک روز هم تحمل بی کاری را ندارند و همیشه باید کار کنند، این افراد اعتماد به نفس بالایی را داند و هر چیزی را سریع یاد میگیرند، این افراد علاقه شدیدی به اکتشافات دارند و دوست دارند هر چیزی در دنیا را تجریه کنند، دوست دارند به همه نقاط دنیا سفر کنند و همه جا را ببینند.

.

۶-۷ » آتش:

آتش

افرادی که رقم آخر تولدشان عدد ۶ یا ۷ باشد این افراد عاشق سفر کردن هستند و همیشه به نقاط مختلف جهان سفر می کنند، این افراد اصلا صبور نیستید و همیشه عجله می کنند، و تحمل کارهای طولانی مدت را ندارند، این افراد به طور شگفت انگیزی بسیار محبوب و جذاب هستند و اطرافیان آنها را دوست دارند.

.

۸-۹ » خاک:

خاک

افرادی که رقم سال تولد آنها عدد ۸ و یا ۹ باشد این افراد بسیار قانون مدار هستند و هیچ موقع تمایل به تخدی از قوانین را ندارند، این افراد بسیار منظم و در زندگی خود بسیار آرام و بسیار منظم و برنامه ریزی شده هستند. این افراد عاشق محیط های تر و تمیز و شیک هستند، بطوری که اگر وارد اتاق و یا محل کار آنها شوید از تمیزی محیط تعجب خواهید کرد!

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

چگونه مرد مورد علاقه ام را سمت خودم بکشانم؟

چگونه مرد مورد علاقه ام را سمت خودم بکشانم؟

چگونه مرد مورد علاقه ام را سمت خودم بکشانم؟ تا به حال به این فکر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *