روش تمیز کردن گل مصنوعی

روش تمیز کردن گل مصنوعی

روش تمیز کردن گل مصنوعی

گلهای مصنوعی اشیائی هستند که مدت زمان زیادی  زیبا کردن خانه‌های مارا برعهده دارند ، شما میتوانید از این گل‌ها برای تزئین نقاطی استفاده کنید که شرایط مناسب برای رشد هیچ گل طبیعیی نداشته باشد. گرد و غبار بر روی گل‌های مصنوعی باعث خراب کردن جلوه آن ها میشود و ظاهر آنهارا زشت میکند.  همین حالا نسبت به تمیز کردن گل های مصنوعیتان افدام کنید، برای تمیز کردن راحت گل های مصنوعیتان می‌توانید از نمک و یک کیسه کاغذی استفاده کنید و گل‌های خود را به حالت اولیه برگردانید.

روش تمیز کردن گل مصنوعی

 

مواد لازم برای تمیز کردن گلهای مصنوعی:

کیسه های کاغذی برای قراردادن گلها درون آنها
نمک
قلم مو کوچک

روش کار:

۱) کیسه کاغذی را تا نصفه از نمک پر کنید، می‌توانید از کیسه بزرگ‌تر استفاده کنید و یا هر گلی را در یک کیسه بنا به اندازه‌اش قرار دهید.

۲) اگر می‌توانید گل‌ها و شکوفه‌ها را از ساقه ها جدا کنید و در کیسه‌ی جداگانه‌ای قرار دهید. گر این کار ممکن نیست اشکالی ندارد شما می‌توانید همه ی گل‌ها را به صورت وارونه درون کیسه قرار دهید و درب کیسه را ببندید.

۳) کیسه را تکان دهید تا نمک همه گلبرگ‌ها و شکوفه‌های گل‌های شما را در بر بگیرد. یکبار کیسه را تکان دهید کمی نگه دار دارید و دوباره کیسه را تکان دهید این کار را برای چند دفعه انجام دهید، به این طریق خاک ، گرد و غبار از گلبرگ ها میرود. مواظب باشید این حرکات ملایم باشد تا به گل‌ها آسیبی نرسد.

۴) گل‌ها را از کیسه خارج کنید، و با یک قلم مو، نمک‌هایی که بین گلبرگ‌ها و یا برگ‌های گیاه رفته است از آن خارج نمایید.

 نکته مهم :

شما می‌توانید از این نمک برای تمیزی بقیه گل‌هایتان استفاده کنید.

از این روش برای تمیزی گل‌هایی که خشک کرده‌اید استفاده نکنید چرا که این گل‌ها در مقابل این حرکات شکننده و آسیب پذیر هستند.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

روانشناسی رنگ ها برای دکوراسیون داخلی

روانشناسی رنگ ها برای دکوراسیون داخلی

روانشناسی رنگ ها برای دکوراسیون داخلی رنگ های استفاده شده در سقف و دیوارهای خانه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *