راز های یک ازدواج موفق

راز های یک ازدواج موفق

اگر میخواهید در ازدواج خود موفق باشید باید اصولی را رعایت کنید تا بتوانید یک زندگی ایده آل را با همسرتان تجربه کنید  در این مطلب ما شما را با این رمز و رازها آشنا خواهیم کرد .

.

راز های یک ازدواج موفق

.

در زندگی انسان ها ، وسایل و ابزارهای ارتباطی زیادی برای کسب اطلاعات وجود دارند که با استفاده از آن ها معلومات زیادی را در زمینه های مختلف کسب خواهید کرد که به شما کمک می کنند زندگی بهتری داشته باشید ما می خواهیم بدانیم این حجم وسیع اطلاعات باعث تغییرات مثبت در زندگی مردم شده است یا خیر؟

پاسخ این است با وجود این همه منابع اطلاعاتی و حجم گسترده آن مشکلات موجود در خانواده ها بیشتر هم شده است و آمار طلاق روز به روز در حال افزایش است.ولی دلیل این مشکل چیست؟

مشکل این است که انتظارات ما واقعی نیستند و همین سبب می شود که زندگی دلچسب و آرامی نداشته باشیم حالا نداشتن انتظارات واقعی به چه معناست ؟

همه ما در زندگی با موارد مختلفی مانند انسان ها و جانوران  و گیاهان و اشیا  روبرو  و در ارتباط هستیم و  آنچه مهم است این است که در این تعامل و ارتباط بتوانیم نگاهی واقعی داشته باشیم.مثلا در فصل زمستان ممکن است گه گاهی از سرمای شدید هوا گله مند باشیم یا از آلودگی هوا برنجیم. ولی اگر انتظار خود را واقعی کنیم می توانیم بپذیریم که سرما و مشکل آلودگی موضوعی تکراری و واقعیتی پذیرفتنی است و با این نگاه به دنبال راهکاری برای مواجهه بهتر با این موارد می اندیشیم.

از همه این موضوعات مهم تر موضوع ارتباطات میان زوجین است. خانم و آقایی که با یکدیگر ازدواج می کنند و زندگی مشترک خود را با آمال و آرزوهای زیادی آغاز میکنند و در مسیر تحقق این خواسته ها دچار افت و خیزهای شدیدی می شوند که برایشان آزاردهنده است.در بحث واقعی کردن انتظارات چه در زمان قبل از ازدواج و چه بعد از آن، نکته مهم این است که بپذیریم دنیا پر از مشکلات است و هر کس به نوعی با مشکلات خودش روبروست. مهم این است که یاد بگیریم چگونه خود را مدیریت کنیم. یاد بگیریم از هر چیزی به طور واقعی انتظار داشته باشیم.

درباره ی یاسمن

همچنین ببینید

اختلاف نظر با همسر را چگونه حل کنیم؟

اختلاف نظر با همسر را چگونه حل کنیم؟   اختلاف نظر بین تمام زوجین وجود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *