زندگی مشترک عاشقانه

تکنیک های داشتن یک زندگی مشترک عاشقانه

تکنیک های داشتن یک زندگی مشترک عاشقانه

 

اگر می خواهید یک زندگی مشترک عاشقانه داشته باشید و می خواهید بدانید زوج های موفق و عاشق چگونه با هم رفتار می کنند در ادامه با ما در این بخش از مجله آنلاین کیم کالا همراه باشید تا راز یک زندگی مشترک عاشقانه را برای شما فاش کنیم.

از رقابت کردن اجتناب کنید

 رقابت در زندگی همه ما جایگاه خاص خودش را دارد. اما ازدواج جزو رقابت ها نیست. زندگی مشترک عاشقانه مسابقه نیست .پس اگر این عادت بد را دارید حتما ترکش کنید.رقابت کردن منشا بسیاری از بحث و جدل های ماست .

اغلب اوقات، حس نا امنی باعث به وجود آمدن این نگرش رقابتی بین زن و شوهر ها می شود. بر روی بهبود اعتماد به نفس خود کار کنید تا   از رفتارهای رقابتی جلوگیری کنید.

برنده در هر ازدواج باید هر دو طرف باشند،نه فقط یکی از آنها.به جای رقابت با همسرتان او را حمایت کنید.

مثبت اندیش باشید

 هر چند که ممکن است در مواقعی مثبت بودن بسیار دشوار باشد، اما دید مثبت می تواند به هر رابطه ای کمک کند. چیزهایی که در مورد همسرتان  دوست دارید را به خاطر داشته باشید  و روی آن ها  تمرکز کنید

کار هایی انجام دهید که همسرتان را خوشحال می کند.لازم نیست برای این کار کلی پول خرج کنید.کافی است تا کارهایی را انجام دهید که شما را رمانتیک تر و عاشق تر نشان دهد.انجام کارهای سخاوتمندانه در واقع می تواند شما را با احساس تر, سخاوتمند تر و دوست داشتنی تر کند.نگه داشتن دید مثبت کمک میکند تا به شریک زندگیتان نشان دهید که چقدر اقداماتتان واقعی و پایدار است.

 زندگی مشترک عاشقانه

منفی نگر نباشید

دید منفی تنها باعث تشدید شدن احساسات منفی و بازخوردهای نا خوشایند در زندگی تان می شود. تمرکز و فکر کردن در مورد جنبه های منفی شریک زندگی تان به احتمال زیاد اوضاع  را بدتر از قبل می کند . فکر های منفی را دور بریزید و اجازه ندهید وارد فکر و ذهنتان شود.

خشم، نارضایتی، و سرزنش تنها باعث خشم بیشتر، نارضایتی در زندگی زناشویی و سرزنش بیشتر می شود و هیچ فایده ای برایتان ندارد.

با دور ریختن افکار منفی، می توانید تصویر واضح تر ی از زندگی تان ببینید و راحت تر برای بهبودش تلاش کنید. به جای انتقاد کردن دست به کار شوید و زندگی تان را شیرین تر کنید.

با هم تصمیم گیری کنید

اگر در یک رابطه تامی تصمیم گیری ها را فقط یک نفر انجام دهد با مرور زمان فرد دیگر احساس کم ارزش بودن و قدرت نداشتن میکند. انتخاب های شما باید توسط هر دو نفرتان باشد.سعی کنید برای گرفتن تصمیمات نظرات هر دوتایتان را مد نظر داشته باشید. وقتی تصمیماتی که می گیرید با نظر یکدیگر باشد میبینید همه چیز چقدر لذت بخش تر و بهتر خواهد بود.سعی نکنید به زور انتخاب تان را به همسرتان تحمیل کنید. تصمیمات باید با مشارکت همدیگر گرفته شود نه رقابتی!

زرنگ بازی در نیاورید

تا زمانی که همسرتان مطابق با خواسته های شما رفتار میکند شما با او مهربان هستید ولی به محض اینکه او مخالف نظرات شما عملی انجام میدهد با پرخاشگری توسط شما مواجه می شود.با این عمل شما بسیار همسرتان را می رنجانید و احساسان او را تخریب میکنید. اغلب اوقات، او از ترس درگیری مستقیم با شما احساساتش را با شما در میان نمی گذارد.با انجام این تکنیک ها می توانید نارضایتی و ناراحتی را از زندگی زناشویی خود دور کنید و یک زندگی مشترک عاشقانه داشته باشید.

منبع : رنگ زندگی

درباره ی نجفی

همچنین ببینید

همسر لجباز

با همسر لجباز چگونه باید رفتار کرد؟

با همسر لجباز چگونه باید رفتار کرد؟ یکی از مشکلات شایع در بین زوج های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *